Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit illik szalagavatóra vinni...

Mit illik szalagavatóra vinni egy lánynak? Ötleteket szeretnék.

Figyelt kérdés
Ebbe a csoportba írtam emrt szerintem az összes közül ebbe illet a legjobban. Barátomnak elsz szalagavatója, de osztálytársnőjének (aki egyben a bátyjának a barátnője is:D) nem tudok mit kitalálni ajándéknak. Tudom ilyenkor nem szokás vinni ajándékot meg semmit, de ő is sokszor meglepett, karácsonykor meg egyéb alkalmakkor vmi kis aprósággal így én is viszonozni szeretném :) Nem egy " lányos" lány, a személyisége meg a stílusa a Bajos csajok 2-ből a főszereplő csajéval azonosítanám.. (Remélem így tudtam segíteni:)) Nektek valami ötlet?? Egy ördögös plüsst szerettem volna, de webáruházból rendeltem volna, és nem ért volna ide :(
2013. jan. 10. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ördögös plüst sztem bárhol beszerezhetsz (pl egy plázában)!!
2013. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert.
2013. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!