Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Azok, akik készíteni szokták...

Azok, akik készíteni szokták az ajándékot, saját maguk is örülnének egy összetákolt valaminek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A "saját maga készít ajándékok" nem egyenlö az "összetákolt valamivel"!


Igen sok kifejezetten igényes ajádnék van, amit az ajándékozó készített, meg igen sok tákolmány, amit vesznek valakinek.

2019. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha olyan. Pl amiket én adni szoktam, azokat árulom is neten. Tudod amit megveszel valahol, táska, sütemény, kötött sál stb, azokat is készíti valaki :D másfelől, érdemes önkritikát gyakorolni ajndékozásnál, minimális kézügyességgel inkább adjon valaki sk fűszerkeveréket mint valami dísztárgyat.
2019. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Összetákoltnak nem 😊 de akinek van ehhez érzéke, az nagyon jó dolgokat tud készíteni.
2019. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lilla64 ***** válasza:
100%
Összetákolt valaminek nem mindenki örül.De egy szépen elkészitett dolognak igen.
2019. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én farmertáskákat készítek, ajándékba is, meg megrendelésre is - szóval ez mint saját készítésü ajándék minden, csak nem összetákolt.

Hasonló szintü saját készítésü ajándéknak örülnék.

2019. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valamit a neten árulnak, még nem biztos, hogy színvonalas :)
2019. máj. 14. 08:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha csak kötözködni akarsz, akkor miért kérdezel?

A neten természetesen ÁRULNAK szemetet is, de ha valakitöl rendszeresen MEGVESZIK, akkor az jó eséllyen normális valami.

De arra kiváncsi lennék, szerinted a nem maga -készítette-ajándék honnan lesz, ugyanis az sem terem a fán, valakik csinálják és csak azért, mert elöször egy üzletbe kerül és onnan hozzád, nem lesz más minösége!

2019. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, de gondolom kérdezőnek csak egy iphone vagy egy gucci a megfelelő szintű ajándék... és olyat tényleg nem tudsz diy készíteni, de legalább sok pénzt kiadhtsz rá.

amúgy igen, egy összetákolt valaminek is tudok örülni, az azt jelenti, hogy gondolt rám, és hiába van három balkeze és nulla forintja, akkoris adni akart valamit. pl. az (amúgy elismerem) borzasztóan kinéző macskás tolltartóm, amit egy kisgyerek varrt nekem, szülinapomra (tanítottam őt egy ideig) senki nem érti hogy a huszonnyolc meglévő darabból mért pont azt hordom, de eszébe jutott, utánanézett, megcsinálta, figyelt a dátumra, többet ér, mintha gyorsan lekapta volna az áruház polcáról, hogy "ezisjólesz"

2019. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha minimum olyan minőségű, mint amilyeneket én is szoktam adni és figyelembe veszi a személyiségem/stílusom akkor természetesen.

Nem csak összetákolt vackok vannak.

2019. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!