Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Esküvői lagzit lehet otthon...

Esküvői lagzit lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés
Anyósom azt mondta, hogy ha bejelentjük és engedélyt kapunk rá, illetve ha a szomszédoknak is szólunk és megengedik, akkor lehet. A házunknál hatalmas füves rész van, és szeretnénk ott megtartani, de nem tudom, hogy valóban lehet e igy ahogy anyósom mondja. Körülbelül 50 fős a társaság, sátoros lagzit tervezünk/nénk.

2019. júl. 1. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
58%

#10: Van kisbabátok? De jó! Kutyát nem érdekli amúgy, csak még mielőtt újra leírod.


A nyár meg nem erről szól. Vannak helyek amik kifejezetten erre vannak kialakítva és amellett, hogy megfelelő hangosítással rendelkeznek (ami jól van beállítva és a tánctéren kívül nem hangos, mert ez megoldható, csak nem olcsó) megvannak a megfelelő engedélyeik és nem fognak kopogtatni a kékek.

2019. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon lelki szegény lehetsz,nagyon sajnállak. Én a saját véleményemet írtam. A kérdező azt szerette volna tudni, h otthon lehet e lagzit tartani. Gondolom, tisztában van vele, h vannak erre megfelelő helyek.
2019. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell engem sajnálni, nem én vagyok aki minden válaszába beleírja, hogy gyereke van pedig a téma szempontjából gyakorlatilag irreleváns. Spoilerveszély: szülőnek lenni nem kunszt, a macskám is képes rá.
2019. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Meg, ha 10x válaszoltam volna és mindegyikbe beleirtam volna, azt megérte, na de 2 miatt belém kötni. Van gyereked?Gondolom,nincs,mivel macskádat hoztad fel példának. Majd, ha lesz, akkor beszélj, h szülőnek lenni nem nagy kunszt. Nem mindig egyszerű és könnyű, pláne az első gyereknél. Főleg eleinte. Kérdező, bocsi az offért, de nem tudtam nem reagálni erre.
2019. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Négy van. Nyilván nem tudom milyen szülőnek lenni. Mesélsz még?!
2019. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Aha 4,aha... tegyük fel, h "elhiszem"... szegény gyerekek🤣. Én itt lezártam. Szép napot mindenkinek!😘 Nekem az lesz. 😇
2019. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Simán tarthatsz.

Azt nem teljesen értem, hogy miért ekkora téma a zajongás, normális emberek amúgy se üvöltenek mint a sakál.

2019. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17: Próbáltál már lehalkítani egy zenekart? vagy egy DJ által játszott szettre csendben bulizni? Egy lagzi kurv4hangos.
2019. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17

Ja, hát koncertet meg diszkót mondjuk nem rendeznék az udvaromban.

De egy lagzihoz nem írja elő a törvény az ilyen dajdajozást.

Én voltam már tök jó kerti sütögetős lagzin, jól éreztük magunkat moderált hangerőn is, nem dizsiztünk meg ordítottunk, hanem sütögettünk, beszélgettünk, nevetgéltünk, stb. :)

2019. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk egy átlag lagziban van "dajdajozás".
2019. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!