Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szüleimnek 25. házassági...

Szüleimnek 25. házassági évfordulójuk lesz nemsokára. Mit adjak nekik? Ti adnátok valamit?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy kapnak 1-1 pólót, hátukon valami szöveggel pl 25 éve együtt vagy valami ilyen egyszerű. Vagy a kissé klisé "his queen, her king" felirat de szintén 25 felirattal. Arra is gondoltam hogy kettejükről nyomtatok fotót a pólóra, de az nem tudom nem lenne-e fura.


Vagy egyéb ajándék ötlet?


2019. júl. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Számít a korod is ennél a kérdésnél. A 25.-re emlékszem hogy egy nyaralásunkon gyűjtött kagylókból készült képet adtam, ekkor 16 éves voltam.

Az 50.-re wellness hétvégét kaptak.

2019. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább valami jegyet vegyél nekik, hogy elmenjenek kikapcsolódni.
2019. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem rosszból mondom,de ezek a poló ötletek túl nyálasak és nem egy 25 éve házasségban élő pároknak valók. Vegyél nekik egy albumot és rakj bele képeke róluk a kezdetektől idáig, vagy vegyél nekik egy jegyet wellness hétvégére.
2019. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A te szüleid, neked kellene annyira ismerned őket, hogy tudd, minek örülnének. Idegenektől vagy sablonos választ fogsz kapni (fényképalbum, egyéb giccses baromságok), vagy trollkodás lesz belőle (vegyél nekik felcsatolható műbrokit, viagrát, stb).
2019. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból azt nem értem, miért kéne ilyenkor a gyereknek még ajándékot venni nekik? Semmi közöd úgymond hozzá,a házasság 2 emberről szól, egyik sem te vagy. Lepjék meg ők egymást, max egy közös családi vacsi/ebéd és kész. Értelmetlen giccses dolgokat fölösleges venni.
2019. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem kell venni nekik


Barátom szüleinek tavaly volt a 25. Évforduló, ketten elmentek nyaralni és ennyi, a gyerekeknek tulajdonképpen semmi köze hozza


De ha nagyon szeretnek adni valamit, akkor wellness hétvége

2019. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván attól s függ, hogy te mennyi idős vagy és mennyi pénzt tudsz szánni rá. (Egy átlagos körülmények között élő középiskolásnak hiába javasoljuk, hogy fizesse be őket egy karib-tengeri hajóútra.) De pl. egy jobb étterembe vehetnél nekik ajándékutalványt. Vagy tényleg jó ötlet a wellness is, ha neked belefér, és ha ők szeretik az ilyesmit.
2019. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

22 vagyok, már külön élek tőlük 3 éve, 100 km-re, dolgozom.


Az évforduló napján nem leszek itthon, külföldön leszünk párommal. Közös vacsi tehát kilőve.


Szüleimnek falun van kisebb vállalkozásuk és egy kis gazdaságuk. Kb sosem mennek nyaralni, kb 8 éve voltak (voltunk) utoljára. Tavaly karácsonyra wellness hétvégét kaptak ajándékba, de még azt sem használták fel.

2019. aug. 1. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor pláne fölösleges bármit erőltetni, hogy egy 600. porfogó legyen.
2019. aug. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!