Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Első házassági évfordulóra...

Első házassági évfordulóra ajándéknak ez a karóra?

Figyelt kérdés

Feleségemet szeretném meglepni egy karórával. Szereti a karórákat de vennék neki egy komolyabbat, kárpótlásul, hogy tavaly a covid helyzet miatt nem igazán olyan körülmények között házasodtunk össze amire ő vágyott volna.


[link]


Ez szerintetek mennyire jó női szemmel?



2021. ápr. 19. 13:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%

Én tuti elájultam volna, ha egy Rolexet kapok tavaly az első házassági évfordulónkra 😁🥰

Nagyon szép óra. Számomra szebb az olyan számlap, ami visszafogottabb picit színben, több ruhához is fel tudja venni ill ami nem római számmal írt. Hirtelen ezt láttam, ami számomra nagyon szép, de színes hátlapú: [link]

28/L

2021. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Ízlések és pofonok. Én nem szeretem a vaskos órákat, különösen nem a fémszíjasakat. A ház is legyen 6 mm-nél kisebb. Mármint a magassága. Ennél nem találtam meg ezt a méretet a specifikációk között. Nekem a keskeny, leheletnyi, minimalista dizájn jön be, a karórám számlapjának is alig van kerete, a monitoromnak szinte egyáltalán nincs. ;)

Nyilván ha a feleséged szereti a karórákat, akkor ez egy szép gesztus. Csak ha a "komolyságot" a márkanévre érted, jó, ha az nem megy a praktikum és elegancia rovására.

2021. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1

Ezen én is gondolkodtam, bár a 31-es Datejust amúgy ugyanaz a pink árnyalat, csak kicsit mattabb a számlap hatása és a fotók nem annyira adják ezt vissza. De biztos, hogy kicsit visszafogottabb.

2021. ápr. 19. 13:49
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem egy ízléses darab.

De ha csak a márka számít,akkor pont jó lesz.

2021. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Én jó ötletnek tartom, esetleg lehetne vékonyabb a szíj.
2021. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Szíjat bármilyet rá lehet rakni. Bőr, szövet, milanese. Én is cserélgetem az óráimon alkalom meg hangulattól függően.

2021. ápr. 19. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

5-ös vagyok.

Nem a szíjra gondoltam (bocsi, fáradt vagyok ) hanem a keretre, hogy kisebb legyen az egész na mindegy...

Még egyszer bocsi.



Az nektek jó érzés hogy lepontoztok???

2021. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, én örülnék neki :)
2021. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%
Ne legyen rózsaszín. Nem tud hozzáöltözni. Tulajdonképp ehhez a paszteles színhez nagyon semmi nem megy. Nekem órából az a legjobb ha egyszínű főleg a barna fekete fehér ezüst arany jön be mert könnyen kombinálhatóak.
2021. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
91%
Plusz még annyit tennék hozzá hogyha az esküvőt szeretnéd úgymond pótolni lehet jobb lenne egy közös élményutazás vagy ilyesmi. Mégiscsak egy élményt pótolnátok amit szerintem órával nem lehet. Természetes te ismered a párod ez csak egy tipp.
2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!