Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vennétek a párotoknak...

Mit vennétek a párotoknak évfordulóra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két éves évforduló lesz, kevesebb mint egy hónap múlva és semmi ötletem nincs, hogy mit vegyek neki? Csajok, ti mit vennétek a párotoknak? Ötleteket légyszi. Pasik is irhatnak. Normális válaszokat. Köszönöm

2012. jún. 4. 09:47
 1/10 anonim válasza:
Gyűrűt.
2012. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Befizetnék egy wellness hétvégére valahová.
2012. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy még nem dolgozom és ő is csak egy hétig, igy sok pénzem sincs sajnos. :( És mielőtt elfelejtem. Lány vagyok, szóval még nehezebb. :|
2012. jún. 4. 10:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már a wellness hétvégékről, de nem hajlandó jönni.
2012. jún. 4. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem évfordulóra hülyeség az ajándék... egymást kellene ünnepelni. Arra pedig a legjobb mód egy közös program. Színház, mozi, vacsora, ha egész naposat akartok, akkor kirándulás, esetleg egész hétvégés, ami nem kötelező wellness szállodába, lehet egy kis vidéki panzióban megszállni, amerre kirándultok. Szerintem ennek van értelme, nem pedig jelentéktelen, haszontalan porfogóknak... és ez tényleg nem egy születésnap, ami az ajándékozottról szól, hanem 2 ember közös ünnepe.
2012. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gravíroztatni valamit? Esetleg feliratos törcsi? Ezek személyes ajándékok és megfizethetők.
2012. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mi úgy ünnepeltünk eddig házassági évfordulókat, hogy a nyaralás közepén, ahol éppen voltunk, beültünk egy fagyira, vagy sörre:) Nem kell ennek olyan nagy feneket keríteni. Ha szeretitek egymás, akkor úgysem az ajándék számít.
2012. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi évfordulónkon kedves randihelyekre szoktunk elmenni nosztalgiázni és romantikázni, illetve én megsütöm a párom kedvenc sütijét, és otthon borozunk, eszünk, összebújva filmezünk, stb... :)

Ajándékot szerintünk felesleges adni ilyenkor. Persze ha aktuálisan van egy nagyon jó ötleted, akkor hajrá, de ha nincs, akkor minek erőlködni.

24/N

2012. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek most volt, ő egy ezüst karláncot vett a párjának, egy új szexi fehérneműt vett fel, és pezsgő+eperrel tényleg magukat ünnepelték.
2012. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2012. jún. 4. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!