Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szerintetek mivel lepjem meg...

Szerintetek mivel lepjem meg a férjem első házassági évfordulónkra? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Te ismered a férjed. Te tudod mit szeret és mit nem, mire vágyik..
2012. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2012. jún. 25. 12:10
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Velem.
2012. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Neked kellene tudni, hogy mi érdekli, mivel szeret foglalkozni. Ha már az elsö évforduló is gondot okoz, akkor nem sok jövöt jósolok nektek.
2012. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy perc néma felállással.
2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Tortából kiugró táncoslánnyal.
2012. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
71%
Sok értelmes választ kaptál:)Tárgyi ajándékra gondoltál,vagy valami másra?Mennyire romantikus alkat a férjed?Lennének ötleteim,csak nem tudom,miket írjak.Ha adsz egy kis infót...vagy abszolút nincs elképzelésed?
2012. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sem volt mi legyen. Egyáltalán nem romantikus alkat a férjem. MA pedzegettem neki a témát. Egy jobb karóra fordult meg a fejemben, de azt mondta nem hordaná. Nyíltan megkérdeztem, hogy mi a terve az évfordulóra. Abban maradtunk, hogy nem költünk, majd csak a 10-en. Lesz egy torta, esetleg egy mozi és örülünk egymásnak.:)
2012. jún. 25. 21:08
 9/13 anonim válasza:
90%
8-as vagyok.Szerintem ez a legjobb :) Én egy kis méretű,szív alakú fekete erdő tortát csináltattam (piros zselé volt a tetején), és itthon megvacsoráztunk,beszélgettünk,és ahogy írtad örültünk egymásnak. :)
2012. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szia!

Mi megbeszéltük a férjemmel, hogy a házassági évfordulónkon minden évben elmegyünk abba az étterembe vacsorázni, ahol az esküvőnk volt. Külön ajándékozni nem szoktunk erre az alkalomra, az az ajándék, hogy ilyenkor kettesben, gyerekek nélkül töltünk kis időt, nosztalgiázunk :)

2012. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!