Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randin jó ötlet romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diavolino44 kérdése:

Első randin jó ötlet romantikus filmet nézni? Pl. Torrente 1,2,3.

Figyelt kérdés
:D:D:D:D
2012. máj. 7. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te is tudod, hogy ezek nem romantikus filmek. Sőt én személy szerint még túlzottan viccesnek sem találtam őket. Egyébként nincs általános szabály. Minden lány más és mást szeret. Te ismered azt, akivel randizol, te tudod, hogy romantikus vagy más filmeket szeret-e. :)


24/l

2012. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha kivernénk egymásnak? De semmi buzulás, buzulás az nuku.
2012. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebbe a kérdésbe volt egy kis irónia.. :D:D
2012. máj. 7. 14:29
 4/5 anonim válasza:
neeeeem :D menjetek el egy olyan helyre, ahol lehet beszélgetni vagy nevetni együtt csinálni dolgokat... szerintem jobb mint egy mozi :))
2012. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"hehe mi az nem szereted a túrót?

na rábuksz? finom, joghurt ízű"

2012. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!