Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ötleteket várnék egy hónapos...

Ötleteket várnék egy hónapos ajándékra?!

Figyelt kérdés
Jövőhéten leszünk együtt a barátommal egy hónapja, de sajnos fogalmam sincs, hogy mivel ajándékozzam meg, valakinek van valami jó ötlete?

2013. jún. 12. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyhónapos ajádnéknak a legjobb, ha meztelenre vetközöl és úgy várod, vagy valami sexi fehérnemübe.


Ajándékot teljesen butaság venni, és emlékezzünk fényképes bögrével meg más ilyen dolgot 1 hónap után nem ad az ember.

2013. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Félig meddig az elsővel értek egyet, kimondott ajándékot nem adnék...


Valami kis aprósággal meglepheted, esetleg egy vacsora, meg valami közös program. Nekem ez úgy reális...

2013. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 hónapon nincs mit ünnepelni. Főleg, hogy már most sincs ötleted. Mi lesz később? Nem kellene ennyire a tárgyak szintjén kezelni egy kapcsolatot. Ha az én csajom lennél, finoman lebeszélnélek minden ajándékozásról. Neked probléma a választás, nekem probléma úgy tenni, mint aki örül. Kinek kell ez? ...
2013. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
vannak ötleteim, csak gondoltam lehet hogy valaki tud jobbat, és igen gondolkoztam már azon, hogy meglepem valami kisebb aprósággal :)
2013. jún. 13. 06:03
 5/12 dickharta válasza:

hónapos retket vegyél. épp akkor ültették,amikor összejöttetek! :)

különben is,ha még csak jövőhéten lesztek,akkor ne siesd el az ajándékot! változhat..

2013. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És szerinted ő is fog venni neked ajándékot?
2013. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem elég csak az egy éves évfordulóra.. Mondjuk én személy szerint nem szeretem ezt az ajándékozósdit.. nekem többet ér egy romantikus este bármilyen ajándéknál, amúgy is macerás az ajándék mert hiába ismered akkor sem tudsz neki mit venni :/
2013. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon biztos vagyok abban hogy meglep valamivel!! :)
2013. jún. 15. 06:07
 9/12 anonim válasza:
4 giga rammal, 2 gb videókártyával, 3,8 ghz processzorral , és egy vadonatúj asztallal ellátott számitógépet vegyél , amin win7 64 bit operációs rendszer van, lehetőleg minimum 20mb netet vegyél neki, és Counter Strike Anthology nevű játékot.
2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9-es beszarok rajtad
2013. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!