Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hova vigyem a feleségem?

Hova vigyem a feleségem?

Figyelt kérdés
Házassági évfordulónk lesz pénteken és Budapesten szeretném elvinni egy jó étterembe. Néztem a Citadella panoráma éttermet, de az áraik kicsit húzósak...Tudtok valami jó éttermet ajánlani?

2013. júl. 23. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi 2 hónapja voltunk a Citadella panoráma étteremben, habár csak fagyiztunk. Mi városnézésen voltunk és betértünk délután a naplementekor, és valami lenyügözö volt onnan a kilátás ettünk egy fagyit. Szuperül elkészítve, habár nem volt olcsó.

Szerintem ha jó idöt mond péntekre akkor úgy menjetek, hogy naplamente elött és teraszra üljetek ki, a panoráma lenyügözö és megéri az árát.

Amúgy nagyon nem ismerek étteremet Bp-en, mi külföldön élünk, a Citadellának egy német átlag árai vannak.

2013. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg azt a választ kaptam, hogy csak a második sorba van hely...
2013. júl. 23. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Pesten nem vagyok ismerős,igy arra választ nem tudok,de egy jó tanács: ha közös a kassza,és megterhelő egy 15-20ezres vacsora,akkor inkább vidd egy szolidabb helyre,ne az legyen a vége,hogy kiakad,mert nem engedhetitek ezt meg magatoknak.Ennél az is jobb ha otthon főzöl,gyertya,halk zene,stb.
2013. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
McDonalds
2013. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Te egy f@rok vagy...remélem nincs párod és nem is lesz...
2013. júl. 24. 10:09
 6/13 anonim válasza:

Gellért Mix - Vacsora

Fürdőbelépő háromfogásos vacsorával és egy itallal

Családi program

A híres szálloda és fürdő különleges ajánlattal várja a gasztronómia és a fürdőzés kedvelőit. Akár kettesben, akár baráti társasággal, illetve a családjával érkezik, tökéletes napot mixelhet.

Egész napos Gellért fürdőbelépő plusz választás szerint svédasztalos reggeli pezsgővel, vagy falatozás napközben, vagy háromfogásos ebéd esetleg vacsora itallal a Gellért Hotelben.



--------------------------------------------------------------------------------

Fürdőbelépő háromfogásos vacsorával és egy itallal

Panoráma Étterem: kedd - csütörtök 17:00 - 23:00

Gellért Söröző: hétfő-vasárnap 18:00 - 23:00

6.990 Ft



--------------------------------------------------------------------------------

g ajándékba kaptunk Gellért Mix

2013. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szóval nem rég kaptunk ilyet, szerintem jó program ! :) Boldog évfordulót! :)
2013. júl. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem!
2013. júl. 25. 11:38
 9/13 anonim válasza:
Boldog házzasságit ember! :D
2013. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Náncsi néni Budakeszi fele nagyon jó és a szerelmeseknek jár egy pohár pezsgő :) előtte van egy nagy rét ahova ki lehet vinni egy pokrócot és borozgatni és idézni a szép éveket! Gratulálok :)
2013. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!