Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Van ötletetek házassági...

Van ötletetek házassági évfordulóra mit lehetne adni a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy gyertyafényes vacsorát készítek nekik!De ha nem jön össze kell egy B terv is!

2013. aug. 3. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy elkészítesz egy vacsorát, az nem jelenti azt, hogy ők kettesben lesznek. Ezt nekik kell megoldani. Inkább fizesd be őket egy wellnesbe, az sokkal jobb, mert legalább kikapcsolódhatnak.
2013. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami amit tényleg kettesben csinálhatnak.. :) Vacsora egy étteremben, otthon is lehet, csak akkor oldd meg, hogy a többi családtag egy estére elvonuljon barátokhoz. Esetleg színház vagy mozijegy, ha olcsóbb dologban gondolkozol. Ha nagyobb összegben akkor az előttem szólóhoz csatlakozom, fizesd be őket valahová pár napra. :)
2013. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is fizess nekik egy utazást, vagy valami kirándulást.
2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a szüleimet egyszer egy nagyon jó étterembe fizettem be és utána a város főterén sétálgattak kettesben. Fagyiztak is. Azt mondták jól szórakoztak és jó volt kettesben eltölteni egy kis időt. Szerintem beválna a te szüleidnél is. Sok sikert!
2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!