Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak a páromnak az első...

Mit adjak a páromnak az első évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elmehetnénk mosziba meg kajázni de ajándékba vennék neki valami feliratos piát vagy gravíroztatnék valamit, de mellé venni akarok egy 8-16 GBos pendriev-ot mert mindig az enyémet kéri el és ő panaszkodik hogy neki nincs. szerintetek milyen ötlet? mert már karácsonyra megy az ilyenekre elég sok ötletet ellőttem már.
2013. aug. 12. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Műf..z
2013. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mindenképp valami személyes legyen, pendrive inkább karácsony, szülinap. Tartsd szem előtt hogy ez rólatok szóljon, menjetek együtt enni, szinház, valami amire tudtok majd emlékezni.
2013. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy csokor brokkolit. Emlékezetes lenne.
2013. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem menjetek 'mosziba' és utána 'kajázni'

.... igen, menjetek moziba és enni ,ez általában jó ötlet :)

de ha hasonló a beszédkészsége a tiédhez vehetsz neki pl nyelvtankönyvet is :D (bocsi, tudom bunkóság, de moszi? kajázni?)

2013. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Mi az legjobb, amit egy kapcsolat ünneplésé alkalmából adhatsz a másiknak?


Időt. Figyelmet. Szeretetet.


Erre a legjobb kifejező eszköz a közös program. Bármi is legyen az, a mozitól a hegymászásig. Lehet valami új, szokatlan, ami több színt visz a kapcsolatba (élmény fürdő, közös masszázs, kaland park, természet járás).


Egy bekeretezett képen akár megőrizhetitek ezt a közös élményt. (De ne erőltessed a fotózást, legyen spontán 1 kép és kész.)

2013. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
anált ha együtt vagytok még
2016. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!