Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Valami különleges ajándék...

Valami különleges ajándék ötlet, első évfordulóra?

Figyelt kérdés
A barátommal hamarosan 1 évesek leszünk és elmegyünk majd vacsorázni egy szép kis helyre, de úgy gondoltam mellette meglepem valami különleges ajándékkal én is őt. Valami olyanra gondoltam ami emlékeztethet a kapcsolatunk kezdetére is (akkor nagyon boldogok voltunk) és amikor csak ránéz/használja..akkor egyből elmosolyodik. gondoltam olyanra hogy pl fényképes bögre, pár régi képünkkel, de valami különlegesebbet szeretnék, nem ilyen hétköznapit. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. aug. 13. 19:42
 1/4 anonim válasza:

Pl:. Kulcstartó amire az van írva hogy pontosan 1 éve szeretlek

Vagy karórát aminek az óra rèszének az aljába bele van gravírozva hogy szeretlek

2013. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez a 'szeretlek' gravíroztatás elég erős, inkább csak egy kezdőbetű, vagy a dátum, amikor összejöttetek.
2013. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondjuk ,ha édesszájú ,süthetsz neki tortát .Természetesen szív alakút és a kezdőbetűiteket rá írhatnád. Bár mondjuk az is igaz hogy ez nem maradandó ajándék. Vagy mondjuk ha van egy kölni ,amit nagyon szeret azzal is meglepheted. Vagy ha van valami nagy élmény a kapcsolatotok elejéről (biztos van ha már egy éve vagytok együtt)vagy olyan helyszín ami kettőtök számára fontos és még hozzá ha romantikus is akkor oda elmenni . Kicsit nosztalgiázni . Nekem ezek jutottak eszembe .Meg persze amit az előttem szólok is írtak azok is mind jók :)
2013. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A tortázás jó ötlet vaaaagy...süssetek együtt évfordulós tortát! :)
2013. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!