Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adjak a 18...

Milyen ajándékot adjak a 18 éves legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Eddigi legjobb ötletem szerintem,az hogy sütök neki egy tortát és pluszban hozzá veszek egy nagy (min A3) képkeretet és benne pedig egy közös képünk lesz... De nem érzem elég kreatívnak és egyedinek ezt az ötletet.. Segítség kellene,minél kreatívabb ajándékokhoz! A válaszokat előre is köszönöm!!!

2013. ápr. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy gravírozott pohár, amire az van ráírva, hogy legjobb barátnő.
2013. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

saját készítésű kuponfüzet? példák:

-bármelyik ruhádat kölcsön kérhetem

-ma csajos este lesz

-el kell jönnöd velem vásárolni

-írd meg a házimat

-falazz nekem

2013. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jóóóó :) Ötleted nemtudnál adni,hogy hogy is készítsem? :S
2013. máj. 1. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

én A4-es papírt szoktam 8 részre osztani, majd kivágom a kis téglalapokat. rajzolok nekik szép keretet, mindegyik "kuponnak" adok sorszámot, rajzolok/ragasztok rá egy a "szolgáltatással" kapcsolatos mintát. :) (pl. ha bulizás áll a kuponon, akkor pezsgőt, poharakat)


ha ez megvan, összetűződ az egészet, majd kartonpapírból csinálsz neki kis borítót. azt is lehet díszíteni mindenfélével. én más színű lapból/anyagból szoktam kivágni formákat, és ráragasztani. a füzet sarkára varrok egy gombot, majd belefűzök egy vékony, szép papírszalagot. nagyon mutatós tud lenni. :)


jópofa, ha a kuponokra írsz sorszámot/vonalkódot, vagy feltünteted az érvényességi idejét. :)


sok sikert! :)

2013. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!