Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek vagy csinaljak...

Mit vegyek vagy csinaljak evfordulora?

Figyelt kérdés
az 1. evfordulonkra szeretnek valami olyan dolgot a baratomnak ami valamilyen szinten kettonkrol szol de nem tudom mi legyen az. segitsetek kerlek!

2013. nov. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

A pasik nem tartják számon az évfordulókat.

Inkább szervezz valami közös programot (mi ilyenkor wellness hétvégére szoktunk menni), egy vacsora, randi az első randi helyszínén.

Süss sütit.

2013. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
o tudja mikor van es en 14 vagyok o meg 17 nem hiszem hogy egy vacsora illene...
2013. nov. 29. 09:57
 3/7 anonim válasza:
70%
várd az ágyba egy mici mackós tangával.
2013. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó xDDD Jó szerintem legyen egy párna amin rajta van a képetek, vagy egy videó felvétel stb.
2013. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik 3D gravírozott kristálytömb. Kicsiben, kulcstartóba is lehet kérni és egy közös képpel szép és személyes ajándék lehet. Ugyanakkor nem kell rá költened rengeteget.
2013. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ékezetet
2013. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Makoscsiga válasza:

"olyan dolgot a baratomnak ami valamilyen szinten kettonkrol szol"

Szerinted nekünk tudni kellene, hogy mi szól kettőtökről???? :D

2013. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!