Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra keresek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra keresek jó ajándékötleteket. Milyen ajándékot vegyek/csináljak?

Figyelt kérdés
csütörtökön leszünk 1 éve együtt a barátommal. ő 18 éves én 15.1. ötlet az volt, hogy főzök neki, de aztán kiderült, hogy elvisz étterembe. Valami nagyon jó dolgot szeretnék neki adni, lehetőleg nem nagy pénzértékűt, mert jelenleg nem állok túl jól anyagilag. szóval azt szeretném kérni ha tudtok, akkor lécci írjatok ötleteket. előre is köszi.
2011. szept. 19. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány ? :)
2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ajj bocsi nem látam :D háát sztem az a legfontosabb hogy legyetek együtt :) és beszélgesetek vagy valami vegyél neki egy aranyos ajándékot :) mi pl: a lakat falhoz mentünk :)
2011. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. ugye nembaj ha ellopom az ötleteteket és elviszem a lakatfalhoz?:$ (fényképes, meg egyéb tárgyakat már kapott tőlem, úgy hogy azt nem szeretnék neki adni)
2011. szept. 19. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!