Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak ajándékba 8 évforulóra?

Gabi86 kérdése:

Mit adjak ajándékba 8 évforulóra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 22:17
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
évfordulóra.bocsi elírtam
2014. ápr. 8. 22:18
 2/18 acelsziv ***** válasza:
73%
tehát 8 párnak lesz évfordulója? Nehéz eset...
2014. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Shai-Hulud ***** válasza:
55%
Egyszerre nyolc??? Add fel, ez esélytelen...
2014. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 gungasam ***** válasza:
55%
A saját évfordulód valakivel? Vagy a másoké? Ne spórolj a betűvel, ingyen van! Írd ki, hogy nyolcadik. Abból nem lehet baj. Fogalmazásból bukta vagy...A nevedből ha azt szűröm le, hogy 86-os vagy, akkor kissé elkéstél de a jó pap holtig tanul. Még javíthatsz.
2014. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.nagyon sokat segítettetek.nem fogok magyarázkodni miért hibáztam el az amit kiírtam,mert gyökerek vagytok.főleg te utólsó.8. évfordilónk lesz a párommal és nincs ötletem,hogy mit adjak neki.köszönöm azok válaszát akik ''értelmes,, ötlettel tudnak előàllni.
2014. ápr. 9. 20:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Ti biztos nem hibáztatok el még semmit.ezért tart itt a vilàg ahol tart mert ilyen rosszindulatú emberekkel van tele mint ti.
2014. ápr. 9. 20:17
 7/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Na, ne csináld már.

Kéretik mosolyogni!

OK, elszúrtad, mi meg éretlenül poénkodunk rajtad.

De ezt nem kell ám ennyire tragikusan felfogni.

Ha lenne humorérzéked, akkor nem prüszkölnél mindenfelé, hanem egyet legyintve megismételnéd (akár itt lejjebb) mostmár HELYESEN a kérdést.

Hidd el, senki sem TÉGED személy szerint akar bántani, csak szórakozunk, viccelődünk, és jól érezzük magunkat.

Próbáld meg te is ezt tenni! :)

2014. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Főzz valamit vacsorára, aztán indulhat a játék :)

[link]

2014. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudod a akkor jó egy vicc ha mind a két fél tud rajt nevetni.Nem tudom te melyiket írtad,de én főleg az utolsónak szàntam mert ő húzott fel azzal hogy lebutàzott burkoltan.szerintem ez nem vicces.jó ötlet a főzés ötlet(azt amúgy is terveztem) meg a társas is csak a lányom fel ne keljen mert akkor félbe kell hagynunk.
2014. ápr. 10. 20:22
 10/18 A kérdező kommentje:
Még mielőt megint beleköt vki.2x használtam az ötlet szót,elég belőle egy is.
2014. ápr. 10. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!