Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adnál ajándékba egy olyan...

Mit adnál ajándékba egy olyan embernek, akinek mindene megvan és soha semminek nem tud örülni?

Figyelt kérdés

Anyukám 1 hónap múlva 50 éves lesz. Ő tipikusan egy olyan ember, aki semminek nem tud örülni.

Nincs túl jó viszonyunk, hiszen mióta az eszemet tudom a húgomat sztárolja, én csak a sokadik vagyok. Utoljára gyerekkoromban kaptam ajándékba tőle bármit is, a gyerekeimnek (5 és 10 évesek) pedig még soha nem vett semmit.

Az ajándékra nem szeretnék túl sok pénzt költeni (max 10-15ezer Ft), hiszen úgy sem fog neki örülni.


2014. ápr. 7. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kettő db színházjegyet vennék neki. Lehetőleg vidám darabra. És azzal megy el, akivel szeretne. Tartalmas, emlékezetes ajándék, szerintem :)
2014. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
figyelnék arra miről panaszkodik, vagy mikre vágyik, mije fogyott el
2014. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tárgyat vennék, hanem ahogy már írták, színházjegyet, vagy valami élményt. 10-15-ből 2 színházjegy lazán kijön.
2014. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Újságelőfizetés, vagy 50 szál virág, de ha tök mindegy mit adsz, úgysem örül, akkor ha van otthon olyan tárgyad, amitől megszabadulnál, add oda neki azt.
2014. ápr. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!