Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 10 éves évfordulóra valami jó...

10 éves évfordulóra valami jó idézetet? FONTOS!

Figyelt kérdés
Most leszünk együtt 10 éve a férjemmel és szeretnék valami jó idézetet.A neten már szétnéztem de egyik se fogott meg igazán.Hatha ti tudtok valami jót vagy valahogy beleírni,hogy van 1 kisfiúnk is.10 éve vagyunk együtt 2 éve házasok.Köszönöm a segitségeteket.
2014. jún. 19. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Menj el könyvtárba, és keress olyan könyveket, amikben idézetek vannak. Olvasd végig, és válassz ;)


Ha tényleg olyan fontos, akkor tegyél érte, és ne másoktól várd, hogy "dolgozzanak" helyetted ;)

2014. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mi is 10 éve vagyunk együtt :) Én videót csináltam Windows Movie Makerrel (a gépeden a programok közt megtalálod) a közös képeinkből a kezdetektől mostanáig, nagyon szép lett, pedig nem vagyok egy számtech zseni. Nem nehéz használni. Zenét is lehet egyszerűen alá tenni.

Idézetet sajnos nem tudok, de gondoltam hátha tetszik az ötlet :)

2014. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
10 éve járunk, és te vagy a párom!
2014. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már használj Sony Vegas -t !
2014. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Idézem a nagy költőt: Levegőt!
2014. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pascal Tamás válasza:
Ezek az idézetek szerintem csak a nőknek fontosak. Szerintem vegyél inkább egy klassz fehérneműt magadnak, s várd azzal a férjedet. Hidd utána már Karl Marxtól is idézhetsz valami velőset, az is tetszeni fog neki.
2014. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

“Igézve álltam, soká, csöndesen,

És percek mentek, ezredévek jöttek-

Egyszerre csak megfogtad a kezem,

S alélt pilláim lassan felvetődtek,

És éreztem: szivembe visszatér

és zubogó, mély zenével ered meg,

Mint zsibbadt erek útjain a vér,

A földi érzés, mennyire szeretlek!”

Tóth Árpád

2014. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!