Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Szüleimnek 25. házassági...

Szüleimnek 25. házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés

Most lesz egy hónap múlva, és ez csak ma esett le egy kérdés kapcsán :O


A 20-ra kaptak egy emlékkönyvszerűséget az elején egy esküvős fotójukkal, benne fotókkal, idézetekkel.


Mi az ötlet? Voltatok már ilyen helyzetben? Illik egyáltalán a gyerekeknek ilyenkor ajándékot adni?


2014. júl. 16. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez az ő ünnepük. Szerintem teljesen felesleges.
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Archyleus23 válasza:
Tudtommal a gyerekeik ilyenkor kell megvegyek az ezust karikagyurut. Legalabbis azt hiszem. Az en szuleim is iden lesznek 25 eve hazasok.
2014. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Engem sosem érdekelt ez az illik- nem illik dolog. Ha jól esik, adj. :)


Nekem jól esett. Mi is 25.re adtunk. Előtte a 20.ra és a 30. ra is fogunk. Hárman vagyunk tesók és összedobtuk nekik. egy Herendi étkészletet kaptak. 50.000 forint volt összesen.


Attól függ mennyiért szeretnél? Venni, vagy esetleg készíteni?


Adhatsz utazást, kupon oldalakon fillérekért vannak. Vagy ha bevállalósak, akkor ejtőernyős ugrás. Kupon oldalon szintén ócsó. :) Képmontázs. Régi újságok a megismerkedésük évéből, abból egy montázs. Vagy az eddigi 25 év fontos eseményeiről. Gravírozott kristály cuccok. Nem tudom milyen stílusúak a szülők.

2014. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

jah, és a dátum egy keddi nap, mi meg előtte vasárnap utazunk nyaralni férjemmel... szóval olyan "ajándék" lenne jó, amihez nem kellünk személyesen... de mi?? :D


színházjegyre gondoltam, de másnap dolgozni kell, az meg ugye sokáig tart..

2014. júl. 16. 18:16
 5/14 A kérdező kommentje:

ez amit írsz, a fotós cucc a 20-ra megvolt :)


szívesen adnék, de nem tudom, mit. EGy öcsém van, aki még tanul, mi se keresünk annyira sokat, így sajnos nem tudok több 10ezret költeni.

Fotókat ki nem tesznek, gravírozott cucc nem rossz, de ilyen vázát meg ilyesmit nem akarnék... ajj, nem tudom :(

2014. júl. 16. 18:18
 6/14 Archyleus23 válasza:
Vidd el magatokkal nyaralni őket.
2014. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Masszázsutalvány

wellneshétvége

2014. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

mennek nyaralni a mi helyünkön, bonyolult a sztori, de nemtudunk elmenni úgy, ahogy kifizettük, csak 3 nappal később, így az első 3 napra mennek helyettünk. Ezt viszont már elmondtam nekik, így ez nem tud meglepi lenni :(


ilyen masszázsra meg ilyenekre nem mennének el

2014. júl. 16. 18:42
 9/14 anonim válasza:

3. vagyok. Ha szeretnek színházba járni, ez lehet jó ötlet:

[link]


Ha budapestiek vagytok egyáltalán... De lehet, hogy más színházban is van hasonló lehetőség. Akkor azt néznek meg, amit és amikor szeretnének.

2014. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a Pécsi Nemzeti van a közelben, de július-augusztusban szünet van, most akartam megnézni, mit adnak, de semmit :(
2014. júl. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!