Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ez jo ajándék 1. evfordulora,...

Ez jo ajándék 1. evfordulora, album képekkel, kozos emlékekkel?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, egy éves fordulóra barátomnak azt találtam ki hogy csinálok egy nagy tablót vagy egy kis füzetet amibe a közös fotókból néhányat osszevalogatok, es a mozijegyet, ilyeneket beleteszem ahol közösen voltunk. Mindegyik melle irok egy egy mondatot, mivel vezetek naplót abbol idézek egy egy aranyos mondatot.

emellé vacsorát fozok egy közös esten. Es arra gondoltam hogy készítek kis kartyakat amiket bevalthat. Pl kaja, vagy kényeztetés vagy bármi..

ez igy jo Szerintetek vagy túl nyálas? Nem az a nagy romantikazo fajta, de azert nincs is ellenére. Emellé kene meg valami?


2014. aug. 31. 18:31
 1/1 anonim válasza:
51%
Jó ötlet. Én nem albumot csinálnék, hanem vennék egy nagy fényképkeretet pl.: 30x40-eset. És abban lennének ezek amiket leírtál. Ezt fel lehet tenni a falra, nem pedig a polcon fog porosodni.
2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!