Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Egyedi ötlettel segítene valaki?

Egyedi ötlettel segítene valaki?

Figyelt kérdés

Évfordulónk közeledik lassan (nem házassági),és bár van pár ajándékötletem a páromnak, mégis jó lenne még néhány ötlet, amit mások már esetleg bevetettek, vagy csak jónak tartanak! :)

Nem élünk együtt még, így az otthoni közös romantikus vacsi kilőve, mert család mellett nem jön össze. Valaki tudna segíteni? Az ilyen bögre, meg feliratos törölköző meg nagyon sablon ajándékokat hagyjuk ha lehet :) Köszönöm!



2014. okt. 20. 11:18
 1/4 anonim válasza:
Kort meg nemet légyszi :) (mármint szerintem sokat segítene másoknak is az ötletek megfogalmazásában)
2014. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, ezeket nem is írtam. Én 22/N, párom pedig 23/F :)
2014. okt. 20. 11:38
 3/4 horbeni ***** válasza:

élményt?

Elvihetnéd olyan helyre ahova mind2en szívesen mennétek

pl. paintball-ozni vagy canopyzni esetleg kalandparkba, vagy élményfürdőzni

esetleg egy hétvégére elmehettek valahova és jókat kirándulni?

2014. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! valami szép tárgyat, rajta a közös fényképetekkel! talán fényképes táblaképet, vagy dobozt.. vagy esetleg valami szép antikolt ajándékot! Ezek szerintem nagyon szép ajándékok! :)
2014. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!