Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek másfél évre a...

Mit vegyek másfél évre a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem kellenek az olyanok hogy semmit mert felesleges stb nem szoktunk hónap fordulókat tartani csak félév meg év ezért vennék valamit neki. 19 éves és 17 vagyok és nem szereti az ékszereket , a csokit, plüssmaci se kell, kulcstartónk már van , párnát is adtam neki úgyhogy kérlek segitsetek. Valami romantikusat szeretnék nem ilyenek h parfüm vagy póló versenyzünk hogy ki ad jobb romantikus ajándékot tényleg valami jót szeretnék mert én már sok mindent kaptam tőle

2014. nov. 17. 21:26
 1/8 anonim válasza:
100%
Vegyél neki csavarhúzókészletet. Pár év múlva, amikor majd az ikea bútorokkal sakkoztok, meg fogja áldani a nevedet érte.
2014. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mérgezzétek meg egymást, mint Romeo és Júlia :D Viccen kívül. Gyertya-rózsaszirom kombó a kádhoz, aztán egy közös fürdőzés. Ja meg a zene, a zene fontos.
2014. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Magadnak vegyél vmit amivel megleped az ágyban:D
2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Másfél évre akarsz neki enni valamit? Elég nehéz lesz ilyen dolgot találni, ami pont másfél évig használható.
2014. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hmm. orális szex?
2014. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Másfeledik évforduló? Hát mi a jó ég? Ilyen mióta van? Vagy te minden hónapfordulóra veszel valamit? Hagyd a francba és vegyél neki az igazi évfordulótokra valamit. Egyáltalán hogy számoltad ki, hogy melyik a másfeledik év napja? 365 + 365/2?
2014. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én ennyi idősen örültem annak,hogy a barátnőm magától írt nekem egy verset arról,hogy mit jelentek számára és mennyire szeret engem.De mondjuk most jobban örülnék egy szerszámos ládának tele minden féle fajta jó szerszámmal és egy doboz sörnek :D
2014. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy romantikus szeretkezős este is lehet az ajándék :P.
2014. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!