Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves kapcsolatban a barátomnak miért nincs kedve szexelni 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
azt mondja szeret, meg hogy tetszem neki, és ezt el is hiszem neki, nem akarom őt gyanusitgatni. Komoly emberről van szó, aki velem komoly kapcsolatot, és babát szeretne. viszont mostanában mindig bent kuksol a szobájában, este amikor meg lejön a nappaliba, már fáradt és alszunk. sokat dolgozik (itthon), szinte itthon van mindig, tehát tuti hogy nem csal meg meg ilyenek. úgy kell őt rávennem a szexre, szólni neki, hogy hé, gyere már, meg, hogy lesz-e este valami, mert annyira nincs libidója. ha kérdezem, hogy miattam-e, azt mondja, hogy nem miattam, csak mostanában elég magának való, és fáradt, mert sokat dolgozik. viszont én babát szeretnék (mondjuk erről sokat beszélek neki) és én szeretnék szexelni két három naponta. viszont ha igy folytatjuk, hogy heti egy, abból nehezen lesz gyerek. mi lehet az oka, hogy nem akar szexelni annyit?

2014. nov. 1. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom ki hogy van vele, de ha én akármilyen fáradt is voltam, ha szerettem a kedvesemet, mindig megkívántam és hatalmas szex lett belőle...
2014. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A munkába bújás, egy menekülés és az erre való hivatkozás is.Ez hosszú távon nem megy, valamiért "bezár" a fiúd.

Át kell vele beszélned a helyzetet, mert később rosszabb lesz/ezért hivatkozik fáradtságra/.Ki kell őt mozdítanod, csináljatok közös programokat és menjetek el valahova....

2014. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még havi egyből is lehet gyerek!

De ha valaki fáradt, annak nem a szexen jár az esze. Kivétel, ha valaki szexbolond.

Ha neked nem elég, akkor nem vagytok egymáshoz valók.

Miért akarsz gyereket, ha még nem a férjed? Egy olyan kapcsolatba, amit nem tartasz jónak?

2014. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát lehet hogy tényleg csak annyi,hogy fáradt a munka miatt meg minden

Amúgy meg ha így van akkor próbállj meg kedveskedni neki csoki, kaja meg minden

Ha meg olyan van hogy sikerült kicsit leülnötök akkor egy kis ital segíthet

mennyi idősek vagytok?

2014. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jónak tartom őt nagyon is. A szex most a terhesseg miatt fontos nekem ilyen gyakran, amugy en is elvagyok kevesebbel. Csak felek miattam van valami ez vele. 31, 36. Sajnos egy szexbol nagyon ritkan van gyerek 30 folott.
2014. nov. 2. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!