Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 20. házassági évforduló?

20. házassági évforduló?

Figyelt kérdés

Szüleimnek lesz évfordulójuk, ajándék tippeket várok. Utazás kilőve ( apámtól ezt kapja anyám)

Köszi!


2015. júl. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Még nem is hallottam, hogy a gyerekek vesznek a szülőknek házassági évfordulóra ajándékot. Ha mégis veszel, akkor szerintem mindenképpen valami apró kis kedvesség. Pl egy finom pezsgő egyedi feliratozással... De semmiképp nem egy nagy ajándék, én legalábbis nem várnám a fiamtól, sőt határozottan meg is lepne, pedig már mi is a 18. évfordulót tartjuk idén :)
2015. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Èn tavaly a szüleim 23. házassági èvfordulojára a tesómmal digitális kèpkeretet csináltattunk,ès egy olyan faliórát aminek a belsejèbe egy esküvői kèpük van règiesen megcsináltatva.

2015. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ahány ház, annyis szokás. Nálunk legkevésbé sem szokás, hogy a szüleimnek én erre ajándékot vegyek! Valahogy ez az ő ünnepük inkább.
2015. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szokás, és logikus is, hiszen a gyerek nem része a házasságnak, csak a házaspár.
2015. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi tesómmal olyat csinaltunk hogy vettunk 5 képes képkeretet es tettunk olyan kepet hogy anyukám apukammal van, a testvérem és én anyukámmal. A testvérem és én apukammal es egy olyat ahol csak mi gyereket vagyunk . középre pedig egy csaladi képet.. Nagyon örültek neki. Es mégjobb ha régi és mostani képwket is teszel bele hogy színesebb legyen
2015. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 T.Amarilla válasza:

Nálunk sem szokás hogy a mi tesómmal ajándékot vegyünk erre az alkalomra, de amúgy szép gesztusnak tartom ha nálatok ez a szokás.

Egyetértek az előttem válaszolóval hogy a családi fényképes dolgok jó ötlet, vagy valami kézzel készített ajándék esetleg.

2015. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gondoktam rá én is, de apukám nem szereti, ha fényképezik, ezért szinte nincs is róla kép. Ami meg van az nem igazán alkalomhoz illő.


Gondoltam arra is, hogsy veszek két medált, ami összeillik és íratok rá valamit .


Köszi az eddigi válaszokat

2015. júl. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!