Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minek örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek örülne jobban egy lány? Egy wellness hétvége vagy egy kis utazás? Romantikus ajándékot szeretnék mert most vagyunk több mint másfél évesek. ötleteket szivesen elfogadok, pl romantikus helyeket.

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 22:31
 1/5 anonim válasza:
Sztem kis utazás...
2012. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az utazásnak örülnék jobban, de mivel soha nem voltam még wellnessen, így azt is szívesen kipróbálnám. Csak talán az nem olyan romantikus.


24/n

2012. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű! utazás! a wellness hétvége, a lusta barátok ajándéka, aki azzal akarja kiengesztelni a lányt, az elkövetett hibáiért 17/f
2012. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
párizsba ..vagy vmi tengerpartra
2012. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a kis utazás, de nem kell nagy dologra gondolni. Én már annak is örülnék, ha a párommal elmennénk kirándulni, esetleg kicsit távolabb valamelyik magyar városba, és a városnézést romantikus programmal is egybekötnénk. Pl. elmennénk a pécsi lakatfalhoz és felraknánk egy közös lakatot, a nevünkkel belegravíroztatva....ilyesmi :)
2012. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!