Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 1 évfordulóra milyen ajándékna...

1 évfordulóra milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Bocsánat hogy ebbe a témába írok, de hátha értelmesebb választ kapok.

Ő az első barátom szóval nem igazán tudom mit lehetne adni évfordulóra.

14 éves vagyok, a barátom pedig 15 éves, pár hét múlva lesz, hogy 1 éves lesz a kapcsolatunk.

Milyen ajándékot vehetnék/készíthetnék a barátomnak?

Közös képet, és erre alapuló dolgokat már kapott, kapott ezüst karláncot.

Mit adhatnék neki?


Azért ebbe a témába tettem fel hogy ne kapjak: vegyél neki bilincset, szexi fehérneműt, szextársasjátékot és hasonlókat.


Előre is köszönöm:)


2015. aug. 14. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz magatoknak pikniket.
2015. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas válasza:
100%
A piknik szerintem is aranyos ötlet. Ha tudod mi a kedvenc sütije, készülj azzal :) Amígcsak a kérdést olvastam, eszembe jutott, h mi anno az első évfordulonkon már fél honapja házasok voltunk :)de ez nektek még csöppet korai:)
2015. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is valami iylesmire gondoltam, vagy piknik, vagy bográcsozás, kerti sütés... nem feltétlen kell tárgyban gondolkodni.
2015. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
inkább süss neki valamit, vagy egyszerűen csak pipázd le párszor, annak tuti hogy örülne.
2015. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A piknik és a süti tényleg jó.

Ha van valami olyan program amit szeret csinálni ,vagy nem próbálta még ki de érdekli ,akkor azt is megszervezheted , nekünk is most lesz az évfordulónk és mi pl. Paintballozni és szabadulóházba megyünk, mindketten nagyon várjuk :)

2015. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megsütném neki a kedvenc sütijét.

Ha nincs ilyen, vagy nem tudom elkészíteni, akkor egy kis csomagot készítenék a kedvenc édességeiből.

2015. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!