Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak a barátnőmnek az...

Végzet98 kérdése:

Mit adjak a barátnőmnek az első évfordulóra?

Figyelt kérdés
A barátnőm 15eves én 18 éves vagyok légyszíves rendes választ írjatok mert hülyeségre nem vagyok kíváncsi

2015. aug. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel itt mindenki jobban ismeri a barátnődet, mint te, így nagyon könnyű válaszolni.


Komolyra fordítva, én nem valami tárgyat vennék, hanem szerveznék egy olyan programot, ami érdekli, de más mint a megszokott. Nme kell drága dolgokban gondolkozni, pl. egy dunai hajózás Esztergomig, visszafelé mondjuk a Rómain halevés, koncert hallgatás.


Ha sportosabb a barátnőd, akkor egy közös bunji jumping örök élmény lesz.


Ha nem pestiek vagytok, és/vagy kevesebb a keret (ezt sem írtad, mennyit szánsz rá), mindenhol lehet kimenni a természetben, és a megfelelő helyen kis grillezés, szalonna sütés, és hullócsillag keresgélés így augusztusban.


Én nő vagyok, idősebb nálatok, de jobban örülnék egy élménynek, mint valami tárgynak.

2015. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szolohoz,annyit tennék hozzá, hogy bármit is adsz/csinálsz, személyes legyen. Nyilván örülni fog egy bizsunak is, de annak az értéke sokkal kisebb mint bármi személyes dolognak, ami ha eszébe jut, rövtön rád gondol róla. Ja azt mondanom sem kell, hogy igényes legyen :D és sok boldogságot kivánok nektek :3
2015. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2015. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!