Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 50. házassági évfordulóra...

50. házassági évfordulóra ötletek?

Figyelt kérdés

Hali


Milyen ajándékot lehetne adni 50. házassági évfordulóra? Teljesen megvagyunk lőve, gondoltunk wellness-re, de az nem lenne jó egyéb okok miatt. Gondoltam páros pezsgőspohárra, de az sem jó, mert egy korty alkoholt nem isznak és nem is fognak inni. Vacsorát azt leszervezzük, ott lesz az egész család. Viszont mégis szeretnénk valami ajándékot adni mellé.

Tudnátok segíteni? Szűkös a határidő, 2 hetünk van!

Köszönöm!


2015. szept. 28. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán megoldható lenne egy szép album a régi fotókból, amik az életük egy-egy állomásán készültek: esküvő, nászút, gyerekek születése, ovi, iskola, gyerekek ballagása,, gyerekek esküvője, stb. (csak össze kellene "lopkodni" hozzá a képeket :-) )

Lehetne az elején egy 50-es felirat is talán...

2015. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik :) Erre is gondoltunk, csak az a baj, hogy nagyon messze laknak tőlünk is és anyu tesójáéktól is :/ Szóval sajnos nem az van, hogy átugrunk a "szomszédba" meglátogatni őket :/ :) Pont tegnap voltunk náluk, ha ez előbb eszembe jut, hogy ide kiírjam és olvasom az ötleted, akkor szerintem tegnap megtudtam volna oldani ;) De sajnos ebben a 2 hétben már nem megyünk, csak az ünnepléskor. :(
2015. szept. 28. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
És nincs valaki, aki össze tudná lopkodni ( pl.anyukád tesója?) és postán feladni Neked elsőbbségivel?
2015. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs :( Anyu tesója is kb. 100 km-re lakik tőlük :/ Esetleg csak olyan albumot tudnánk összehozni, ami nem viszi végig az életük eseményeit, hanem összedobjuk a családi képeket rólunk és anyu tesójáékról...:) De még kikérem anyu véleményét erről, én csak az ötletgyűjtő vagyok :)
2015. szept. 28. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az se rossz - biztos az is tetszene nekik :-)
2015. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!