Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit szokás adni házassági...

Mit szokás adni házassági évfordulóra rokonoknak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit. Az a házaspár ünnepe! Én már azt is furcsállom, hogy a gyerek köszönti a szüleit a házassági évfordulón. Semmi nem indokolja.
2014. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normál esetben nekem sem jutna eszembe, de meghívtak minket ünnepelni.
2014. aug. 22. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél egy üveg bort.
2014. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rokonoknak???? Semmit!
2014. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, ha meghívtak, akkor a szokásos, amit vendégségbe viszel. Egy üveg ital, esetleg csoki vagy virág a hát asszonyának.
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egy üveg pia, torta, süti
2014. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami engem illet, nagybátyámék aranylakodalmára két doboz bonbont vittem, mert azt szinte mindenki vagy szereti, vagy valaki a közeli családtagok közül és az szinte ugyanaz. :)

Mellé elvittem a laptopomat és tettem rá saját válogatású, korhű zenei albumokat. Ez volt a háttérzene, ami az egész rendezvény alatt halkan szólt. Örvendeztek is neki! :) Efféle apróságokkal, korabeli retro tárgyakkal, apróbb kis jelképes dolgokkal, esetleg az akkori korukban szokásos, csoportos játékokkal biztos meg tudod őket örvendeztetni Te is. Ha esetleg van valami közszájon forgó, kedves, tréfás történet, akkor azt felidéző tárggyal, vagy szituációval is lehet készülni.

Pl. ha első randik egyikén mondjuk egy étteremben idegességében leöntötte leendő hitvesét, akkor lehet egy tréfás burleszket keresni a neten, amiben ilyen jelenetek vannak és közösen jókat mulatni a megtekintés közben, emlékezve, az ünnepelteknek a kívülállók számára elmesélve az esetet. Lehetne még sorolni a példákat. Ezek az igazi örömöt adó apró kis figyelmességek, amik visszahozzák a kor hangulatát és éreztetik a másik emberrel, hogy fontosak a számodra, odafigyelsz sorsuk alakulására...

2014. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!