Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Ti milyen ajándékokat adtatok...

Ti milyen ajándékokat adtatok évfordulókra férfi párotoknak?

Figyelt kérdés

Elnézést ha sok ilyen kérdés lenne, keresgéltem, de konkrétan ilyet nem találtam. Aztán lehet csak kiszúrta a szemem.


Nem sokára lesz a párommal az évfordulónk vannak elképzeléseim, de kíváncsi vagyok ki milyen ajándékokat adott a párjának ezen alkalomból :)


Szóval előre is köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
semmit. nem unnepeljuk az evfordulokat. felesleges.
2016. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi csak jelképes ajándékot szoktunk ilyenkor.

Én általában egy szál virágot szoktam kapni.

Amit én adok: veszek 60 ft-os szív alakú marcipándarabokat és szétszórom: pl papucsára, ruhásszekrényébe teszem, wc papír tartó tetejére egy kedves kis cetlivel, ilyesmik..

2016. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk évfordulót ünnepelni ennyire ajándékozós módon.

Elmegyünk vacsizni, ennyi plusz.

Minden napot szeretetben töltjük el, csak nyűgnek érezzük ezt a kötelező ajándékozás témát.

Karácsonyt, születésnapot ünnepelünk, de azon kívül nem nagyon, hiszen ha valamire bármelyikünknek is szüksége van azt megvesszük, amikor kell. Így ünneplésekkel nincs túl sok ötletünk mit lehetne venni, ami ténylegesen hasznos is.

Ha valamit meglátunk random bármelyik nap, akkor azt megvesszük ünneplés nélkül is a másiknak, nem kellenek ehhez különösebb indokok azon kívül, hogy a másik jutott eszünkbe arról, és az ilyeneknél jobbat nem lehet szerintem adni, hiszen nem számít rá a másik. Ünnepek, évfordulók alkalmával pedig úgy is tudja, hogy kap valamit.

2016. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi sem csapunk nagy banzájt, de úgy gondoltam most meglepem valami aranyos dologgal. De köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. szept. 19. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi wellnesshotelbe szoktunk menni a találkozásunk évfordulóján. A házasságin meg vacsorázni valami jó étterembe.
2016. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vegyél neki egy kutyás papucsot! Vagy lábárnát amibe bee tuda teni mindkét lábát tutti hasraesés, ha csöngetnek!
2016. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!