Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen kreatív ajándékot...

Milyen kreatív ajándékot adhatnék férjemnek évfordulóra? Valamilyen itthon elkészíthetőre gondolok ami keddig eltudnék készíteni. Ötletek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár információ nem ártana azért:

korotok

hanyadik évforduló

gyerek van-e

2013. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%
popószex
2013. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

31 éves a drágám. Én 26 (bár ez nem lényeges)

2 éve vagyunk házasok.

Még nincs gyerek.

2013. okt. 4. 16:07
 4/8 anonim válasza:
0%
És most jutott eszedbe, hogy kell valami?
2013. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gömbicica ***** válasza:
100%

ha módomban áll, én szivesen veszek félárasitott kuponvilágos vagy ilyesmi utazásokat 2 éjszakára.

aztán teszünk amit kedvünk tartja :-)

persze pénztárcafüggő a dolog.

De férfinak kreativ ajándék? hát nem tudom. csajok tudnak örülni ilyesminek, férfiak? háááát!

2013. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Finomvacsi,olyan szex,amihez nem szokott.

Piros masnit magadra kötsz,és kész.

2013. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
20%
popószeksz
2013. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehettek ennyire szűklátókörűek? Vannak még romantikus férfiak, akik örülnek a kézzel készült kreatív ajándékoknak, nem csak a popószex körül forog a világ, bár látom, valaki nagyon nem kapja meg, amire vágyik.


Nálunk évek óta kézzel készült ajándékok az igaziak. Tőle is ilyet kapok én is ilyet adok. Amit otthon, kevés eszközzel el tudsz készíteni: movie maker-ben zenés videó, saját fotókból, idézetekkel. Én most csináltam az íróasztalára egy cipősdobozból tolltartó és irattartót, csak szép papírral bevontam, a tolltartó rész wc papír guriga, derokáltam ezzel, azzal, van benne jegyzettartó (beleragasztva) stb. Szép lett, és megszűnt a káosz az asztalán. De kapott már tőlem naplót a megismerkedésünkről, tele képekkel, rendszereztem az emlékeinket albumba (eltesszük a belépőket, jegyeket, stb.) és írtam mellé pár sort, milyen szuper volt, stb. Sokszor forgatja, jól esik neki. De fogadtam már örökbe állatot az állatkertben is, azt amelyiket ő szereti :) és nevelőszülőként meglátogattuk kirándulásképp (azonnal kapsz róla oklevelet stb. amit ajándékba tudsz adni, nem kell várni) :) Szerintem ne add fel, még ha itt nem is kapsz korrekt segítséget! Találj ki valami szépet! :) Sok sikert! :)

2013. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!