Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mi lenne jó fél éves ajándéknak?

Mi lenne jó fél éves ajándéknak?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok :) egy 19 éves fiúnak

2016. okt. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:

egy 19 éves srácnak az a legjobb ajándék, aminek ő örül. a saját barátodat meg te ismered, hogy minek örülne. nem nagy dolog, de bármikor jó ajándék lehet egy közös fotó, egy közös vacsora, pláne, ha te készíted neki, vagy együtt főztök.

ha szeret olvasni, akkor egy könyv. ha szereti a képregényeket, akkor egy képregény. ha plüssálatokat gyűjt, akkor egy olyannak biztos örül. ha szexmániás, akkor lehet, hogy egy tüzes éjszakánál semminek nem örülne jobban. neked kell tudnod, hogy számára mi érték és mi nem.


szerintem egyébként a fél év jó dolog, de még nem olyan "kor", amit ünnepelni kell, úgyhogy én nem hiszem, hogy érdemes különösebben nagy feneket keríteni neki. esélyes, hogy a legtöbb srác így van vele. sőt a többség még az évfordulókat, születésnapokat és névnapokat is rendszeresen elfelejti (pedig azokra a legtöbb naptár és a FB is emlékeztet). de megintcsak ott tartunk, hogy te ismered a saját párodat.

2016. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dominika2004 válasza:
Az amit o szeret, akar egy kep, a egy pohar stb.
2016. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dominika2004 válasza:
Bocsanat elirtam, a vege akar egy pohar akart lenni
2016. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első komentelő igen ebbe igazad van hogy én nekem kell tudni csak gondoltam gyüjtök ötleteket :) . És szerintem mindenki közösen a párjával dönti el hogy mit ünnepnek meg és mikor. Amúgy meg a fényképre meg a vacsorára már gondoltam.
2016. okt. 11. 20:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Második komentelő! Köszönöm a válaszodat :) Én is gondoltam már a fényképre meg arra is hogy hógömbe lenne a közös fénképünk. Semmi baj bárkivel elő fordul ;)
2016. okt. 11. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kaját ne nagyon adj, mert az általában nem áll el fél évig (max konzervet) :DD
2016. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!