Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Milyen ajándék lenne jó egy 1...

Milyen ajándék lenne jó egy 1 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés

A barátom (18/F) és én (17/L) a következő hónapban ünnepeljük az évfordulónkat, és szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen ajándékot tudnék neki venni?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok. Köszi!:)



2017. ápr. 3. 20:08
 1/5 anonim válasza:
65%
Forró éjszaka? :)
2017. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%

Szia!

Szerintem a személyiségéhez illő ajándékot vegyél neki mindenképpen :)

Gondolom, tudod, minek örülne.

De akár az is lehet, hogy főzöl neki valamit, vagy akár étterembe mentek.

2017. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj igen azt elfelejtettem leírni, hogy imádja a zenét, és az egyik kedvenc időtöltésünk az, hogy együtt nézünk filmeket. :)
2017. ápr. 3. 22:08
 4/5 anonim válasza:

2es vagyok.

Akkor esetleg az lehetne nagyon jó ötlet, hogy kibérelsz egy mozitermet, és az emlékeitekről összeállítasz egy kisfilmet amit ott lejátszhatsz :)

Vagy akár filmet is nézhettek.

Vagy a koncert is jó ötlet, a zene miatt.

2017. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak pinteresten ilyen movie night csomagok, tegyél egy dobozba a kedvenc nasijaibol, üdítőt, díszítsd ki szépen és tedd mellé a kedvenc filmjét, vagy valami újdonságot. Készíthetsz előtte vacsit, közös fürdőt. Maradandó ajándékként pl. veszel egy kepkeretet, teszel bele fotókat(kisebbeket) a maradék helyre pedig írhatsz okokat miért szereted, miket szeretnél vele csinálni.
2017. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!