Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adhatnék a barátomnak 1...

Mit adhatnék a barátomnak 1 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Pocsék vagyok az ajándékválasztásba. Nem valami romantikus tipus szóval egy közös kép bögrére vagy valamire azt kilőttem. Kérlek segítsetek. Már nagyon régóta gondolkozom és semmi se jut eszembe. A szexuális témájó ajándekokat mellőzzük. 15L

2017. máj. 31. 15:41
 1/10 anonim válasza:
Szerintem a bögre jó ötlet. Esetleg közös képet amit bekereteztetsz. Vagy süss neki valami sütit amit szeret és azt kidíszíted, vagy tortát ami 1-es formájú.
2017. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Trriper
2017. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Egy fényképalbumot a közös képeitekkel,egy-egy idézettel vagy beszólással amit egymásnak szoktatok mondani,amit ráírsz egy (színes)papírra és azt is a képek közé teszed. :)
2017. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyora válaszokat :) tetszik a fényképalbumos és a tortás ötlet is.
2017. máj. 31. 16:58
 5/10 anonim válasza:
Parfümöt ha szereti
2017. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Amugy meg nem az a lényeg hogy mit adsz hanem hogy adsz :)
2017. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én egyszer barátnőmtöl masinit kértem (a csuklójára) hogy ugy is ő a legszebb ajándék számomra :D
2017. jún. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Parfümöt Valentin-napra adtam neki. Tudom hogy nem az a fontos hogy mit hanem hogy adok. Mi is épp ezt beszéltük. Nem nagy dolgot csak egy kis apróságra gondoltam. A telefontok vagy egy póló jó ötlet lenne? Úgyis akart venni tokot. Más nem nagyon jut eszembe.
2017. jún. 2. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:

az jó :)

tartós ajándék :)

ha rá néz te jutsz rólla eszébe :)

2017. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A telefon tok is jó
2017. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!