Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Első évfordulóra mit adjak a...

Első évfordulóra mit adjak a barátomnak? 18L

Figyelt kérdés

Már sok ötletet ellőttem az egy év alatt, így most kicsit tanácstalan vagyok. Eddig csináltam befőttes üveges "60 dolog amit szeretek benned" meglepit, 2 kisautót, házi ajándék kuponokat, tortás-baldachinos gyertyafényes pikniket a szobában,... és nem tudom mit adjak.

Egy albumra gondoltam, de nincs túl sok közös képünk.

Rég óta mondogatja, hogy kíváncsi lesz a reakciómra, szóval tudom, hogy valami nagy dolgot tervez és nem szeretném, hogy én valami "gagyi" ajándékkal álljak elé.


2016. aug. 23. 13:35
 1/4 donmogyoróscsirke válasza:
Neked kell ismerned hogy tudd mi az amire vágyhat pl. Viszont apróságról is simán lehet szó. Ami inkább odafigyelés, sem mint drága ajándék.
2016. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Élmény a legjobb szerintem, aztán pedig a kézzel készített dolgok.

Páros masszázs esetleg nem drága és minden városban van.

De lehet még kijutós játék is.

Mi egyszer a tetőn piknikeztünk éjjel és néztük a csillagokat. :)

2016. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül mégis az album fog győzni. Anyukámnak van egy csomó "lesifotója", így szerintem kiegészítem mozijegyekkel és írok bele:)
2016. aug. 30. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Az album jó döntés, én is azt adtam a páromnak az első évfordulónkra. :)
2016. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!