Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 2. évfordulós ajándéknak...

2. évfordulós ajándéknak szerintetek jó ötlet? Főleg férfiak válasza érdekelne :D

Figyelt kérdés

júliusban leszünk 2 évesek barátommal és szeretnék neki adni valami hasznosat de mégis egyedit, amiből eszébe jutok.

Mivel állatokkal szeret foglalkozni és szeret barkácsolni valamint most vett egy házat amit lassan újíttat arra gondoltam, hogy veszek neki valamilyen barkácseszközt és arra gravírozok neki.

Mivel az alapvető eszközei már megvannak (kalapács csavarhúzó, kulcsok, fogók). Állítható csavarkulcsra gondoltam.

Szerintetek jó ötlet? vagy van olyan kézi szerszám ami sokkal hasznosabb vagy több mindre tudja használni. A torta az persze mellé jár. :D

Már adtam neki közös képeket, kispárnát, kulcstartót. Valami hasznosabbat szeretnék ami nem csak porosodik. :D

Ötleteket elfogadok!

Előre is köszönöm.



2017. jún. 28. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként 24 éves én 21
2017. jún. 28. 10:46
 2/5 anonim válasza:

én házi áldást adnék neki fából vagy kerámiából, mert "új ház" kitudja tenni és ha ránéz tudja, hogy az tőled van vagy valami hasonló dolgot, ami mindennap szemelőt van. A szerszám az olyan, hogy jah van és kész mehet a többi közé, úgysem használom minden nap és ezt tapasztalatból mondom. De ha azt súgja a szíved, hogy azt kell venni és annak örülne a legjobban akkor nyilván Te ismered a párodat.

Remélem tudtam segíteni! :)

2017. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petr cech válasza:
100%
A szerszám magamból kiindulva nem igazán praktikus ajándék. Hasznosnak hasznos, viszont általában nem a legtisztább helyeken használjuk,éppen ezért lehetetlen "vigyázni" rá (gondolok itt akár motorszerelésre, vagy akár a vízvezetékszerelés stb). Ha új házról van szó, akkor akár egy faragott kulcstartó is igen jó ajándék tud lenni :) (én arra a falra szerelhető izére gondolok, amire akasztod a kulcsod, ha hazaérsz). 24/F
2017. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 apababa válasza:
Nagyon is jó ajándék a szerszám . A barkácsoló férfiak legtöbbje örül neki. Ha még nincs állitható villáskulcsa vegyél azt . De a készleteknek is nagyon tud örűlni egy ezermester például egy jó bit készlet. De felmész egy szerszámokat áruló honlapra és ott rengeteg ötletet szerezhetsz árral együtt.
2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerszámot, horgászcuccot nem ajánlok. Ezek olyan dolgok, amiket a férfi szeret önmaga kiválasztani. Bemegy a boltba, kézbe veszi, megtapogatja, oszt ami kelleti magát, ami "belesimul" a tenyerébe, azt megveszi. Ha már ilyesmit akarsz adni, akkor inkább ajándékutalvány formájában add.
2017. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!