Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Hogy ünnepeljem a 40. születés...

Hogy ünnepeljem a 40. születésnapom?

Figyelt kérdés
Picit nyomaszt a dolog, nem is annyira a szám hanem, hogy nem olyan az életem amilyennek szerettem volna. Se család se gyerek....stb. Azt gomdoltam nem ünneplem meg, sőt a telefonom is kikapcsolom aznap. De lehet hülyeség ez a hozzáállás és lemaradok valami jó dologról. Ti mit tennétek?

2017. okt. 30. 12:52
 1/10 anonim válasza:
100%

Ne szomorkodj miatta...nem az a nap fog fájni.

Ha nem ugy alakult az életed, akkor kezdj el azon dolgozni, hogy olyan legyen amilyet szeretnél.

Gondold át a céljaid, lehetőségeid.kezd el tudatosan irányítabi az életed...

Vannak barátnőid? Mert szerintem egy eszevesztett bulival ünnepeld az új életed!!! Én azt tettem...

2017. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval, ha elzárkózol, az olyan, mintha beletörődnél a kudarcba. Hidd el, sosem késő egy olyan emberré válni, akivé mindig is szerettél volna válni!
2017. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volna kivel ünnepelni de felek a sok epés megjegyzéstől amiket így is kapok és nagyon rosszul esnek. Ez még inkább előjön egy ilyen évfordulón főleg, hogy az ismerőseimet is frusztrálja a koruk és ők 1-2 évvel fiatalabbak nálam. Így jól kiélik rajtam a saját bajuk. Sajnos megfelelő párt nem lehet venni a boltban az vagy szembejön vagy nem. A gyerekekről meg már lecsúsztam. 😕
2017. okt. 30. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:

A szülinapodon ne legyél egyedül, az tényleg nagyon deprimáló.

Az életed folyását nem csak Te alakítod, de tehetsz azért, hogy jobb legyen!

Ha megteheted, fogadj örökbe egy kiskutyát! Színt visz a életedbe és nagyon jó alap az ismerkedéshez:)

Ha ez nem opció, menj el így ünnep előtt jótékonykodni, sok helyen hiányzik az olyan kedves, empatikus ember, amilyen Te vagy. (Az se hátrány, ha hajlandó vagy cukrokat meg olajakat pakolászni)

Lehet, hogy rátalálsz egy jófej közösségre, elégedettebb leszel az életeddel, ez ragyog majd rólad, és ...jó, lehet, túl sok romkom filmet néztem, de egy picit mozdulj ki a komfortzónádból!

2017. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig szerettem volna kutyust de sajnos allergiás vagyok a szőrére. Fuldoklom tőle. Jótékonykodni szoktam meg a komfortzónámból is nem rég léptem ki egy kórházi bentfekvéssel.😶 Azért igyekszem......csak nehéz. Inkább gyereket fogadnék örökne de aztcsem egyedül.
2017. okt. 30. 21:24
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Hozzászoló. Köszönöm a sok pozitív idézetet de értékelem az életet csak ez a születésnap olyan kritikus pont.
2017. okt. 30. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot előre is!:)

Ne aggódj, a 40 csak egy szám, én az 50-hez közeledem, de ugye az is csak egy szám..;)

2017. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy nem kell feltétlenül "partizni", mi lenne, ha csak az 1-2 legkedvesebb barátoddal mennétek el valahova?

Ez lehet egy mozi pattogatott kukoricával vagy egy hangverseny utána pezsgővel, valami standup, ha sikerül aznap találni jegyet. Szauna. Egy jó kiállítás, utána egy tortázás. Skanzenben nemezelni + forró tea, sült tök.

Valami nem bonyolult, amire hétköznap nincs időd. Ajándékozd meg magad ezzel és olyan társakat keress, akik ezt megértik.

Minden jót, "börszdéjgörl"! :)

2017. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺ ez sokkal jobban tetszik mint a nagy buli. Majd gondolkozom addig, hova mennék legszívesebben. ☺
2017. nov. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!