Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünnepeljem meg a 18....

Hogyan ünnepeljem meg a 18. születésnapom?

Figyelt kérdés
Környezetemben mindenki tart 18. születésnapot, így sokszor meg vagyok hívva vendégnek. Ezek szokás szerint a lerészegedés és a minél nagyobb buliból állnak-azt hiszem nem kell részletezzem. Mindenki éljen úgy ahogy akar, nem akarok most semelyik társadalmi réteg felett pálcát törni, de én nem nagyon vagyok oda ezekért, nem szeretek 'bulizni'. Ettől függetlenül illene nekem is tartani majd, viszont elképzelésem sincs róla, hogyan. Szeretném az őrült nagy bulit egy kulturáltabb ünneplésre cserélni, szeretnék egy ünnepi vacsorát, természetesen italt is, mértékkel, nem diszkó zenét, stb.. A gond viszont az, hogy a keret nem lesz túl nagy. Ti mit ajánlotok? Kb. 40 személyről van szó, talán még kevesebbről, akik vendégek lennének. Bármilyen extra, találó ötletet meghallgatok, hisz az egyik célom az is, hogy ne 'szokványos' buli legyen, és ne úgy nézzenek majd rám a 'diszkópatkányok' hogy ez egy borzasztó buli volt, hanem úgy, hogy szokatlan, de menő.. :)

2014. szept. 12. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerty party, grillezés. Bár az a baj, hogy ahol 40 ember összejön ott akármi van ivás van :D
2014. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendezz batyus bált. Mindenki hozzon magával ételt, italt, süteményt, és egy kerti party keretében rendezd meg.
2014. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi kintit nem tudok szervezni, kemény tél van már akkor, amikor én születtem... :)
2014. szept. 13. 09:51
 4/4 anonim válasza:
Akkor benti de csinálhatsz olyat hogy számokat írsz és azt kihúzza valaki tombolát.Vagy veszel egy hatalmas tortát mondjuk valamennyiért és akkor azt mindenki meg tudja enni.
2014. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!