Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Melyik irodalmi személy...

Melyik irodalmi személy legyek farsangon? SOS

Figyelt kérdés

gyorsan kéne valami ötlet, hogy minek öltözzek be holnap online irodalomórára, mert online farsangot tartunk, de semmi ötletem nincs.

Lehetek könyvszereplő, élő vagy holt irodalmi személy. Bárki, akinek köze van, vagy volt az irodalomhoz. Olyan személyt vagy karaktert keresek, akit könnyen fel lehet ismerni, és nem nehéz jelmezt kitalálni hozzá.

(15 éves lány vagyok)

LÉGYSZI SEGÍTSETEK.

köszi<3



2021. febr. 15. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Fogd össze a hajad, vegyél fel egy kerek szemüveget (bár jó a sima is, kit érdekel), és rajzolj a homlokodra egy villámjelet. Bam, Harry Potter.
2021. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
86%
Esetleg Kölcsey Ferenc?
2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Marry Poppins ott is egy kalap esernyő
2021. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%

Sherlock Holmes - hosszú kabát, sál, sapka. Vigyél nagyítót.

Vagy lehetsz akármilyen 19. Századi csaj. Pl Jane Austen. Ehhez nem kell sok. Egy fehér blúz, egy nyakék, és befonod két varkocsba a hajad, majd ívben feltűzöd a fejedre, úgy értem, nem konytyot csinálsz, hanem simán feltűzöd a fejedre mint egy koszsorút, pár halántékfürtöt begöndörítesz, kész.

Ha nem vagy csajos lány: fehér ing, kalap, mellény, és lehetsz bármilyen fiú. Pl. Dickens Copperfield Dávidja.

Akkor lehetsz mondjuk görög istenség is. Fogsz egy lepedőt, felveszel egy testhezálló egyszínű pólót, ugyanolyan színű nadrágot. A lepedő két sarkát összekötőd, átveted a válladon, megvan a tóga, hozzá drót hoz hozzáragasztasz műanyag, (vagy akár igazi) leveleket, bumm, kész a babérkoszorú, lefújhatod aranyszínűre is.

Legyél Cirano de Bergerac. A lényeg, egy nagy műorr, tudom, nehéz szerezni, de nincs más ötletem, egy kalap mondjuk egy nagy tollal, és egy köpeny.

Légy Zsákos Frodó, Bilbó. Csak egy köpeny, felkötöd a hajad, és egy láncon egy Gyűrű a nyakadba, kész!

Nem kell rám hallgatni, ezek csak ötletek. De majd leírod, mi mellett döntöttél?

2021. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ágnes asszony.
2021. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Frodó? Hamupipőke?
2021. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Quasimodo


😂

2021. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Júlia, a "Rómeó és Júlia" című klasszikusból.

Elég egy homlokpánt, meg valami szép blúz. Esetleg néhány bizsu, és tuti, hogy mindenki hallott már róla :)

2021. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Lepedőt csomózz magadra görögösen, és Szókratész.
2021. febr. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Toldi Miklós. Egy malomkő meg egy petrencerúd kell hozzá.
2021. febr. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!