Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be farsangkor,...

Minek öltözzek be farsangkor, felnőttkènt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen kötelező!!!( 40 éves nő vagyok.)

Venni

nem szeretnék mert nem akarok költeni erre. Mibe öltözzek ami otthon elkészíthető?



2022. jan. 29. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Rocker, alt, goth, techwear. Nem mindennapi stílusirányzatok (amit sajnálok), de szoktam látni melóhelyi farsangkor ilyeneket.

Ha basic akarsz lenni akkor munkás, bíró, szellem, stb.

Vagy a legegyszerűbb ha rajzolsz magadnak egy cica bajszot és feketébe jössz. Cicalány vagy cicafiú, ennyi. Bár ez nagyon gyakori tbh, de ha nem akarsz sokat gondolkozni ezen, akkor ezt ajánlanám.

2022. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
En ordog voltam.
2022. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél egy boszorkány kalapot (kb. 1000ft) és öltözz feketébe.
2022. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
59%
Korona vírusnak vagy pedig fecskendőnek, ezek tuti bejönnek.
2022. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkahely ez?Én utálnám ha kötelező.Legyél vámpír.
2022. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy kötelező? Kirúgnak, ha nem öltözöl be semminek? Ez még csak nem is olyan, mint az iskolai/munkahelyi angyalkázás, hogy pofátlanság lenne, hogy te kapsz másoktól, de más tőled nem...


Amúgy öltözz be Ariadnénak. Illik is az ünnephez és egyszerű is, csak kell egy koszorú a fejedre, meg egy lepedő. A farsangi beöltözés és maga a farsang is az ógörög, pogány dionüszia ünnep továbbélése, Dionüszosz születésnapját ünnepelték, aki a boron és a mámoron kívül a színészet istene is volt, ezért maszkokat öltve, különösen sok színdarabot adtak elő ezen pár napban. Ariadné pedig Dionüszosz felesége volt.

2022. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg kötelező, ráadásul ki is szabták, hogy tilos abba öltözni amibe tavaly öltöztünk
2022. jan. 29. 17:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, elég furcsa munkahelyed van...
2022. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy fehér nagy lepedőt tóga formaban magadra csavarsz. Veszel egy csomsg baberlevelet es drótból csinálsz babérkoszorút. Kész is egy Julius Caesar. 😁
2022. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
55%
Müller Ceciliának öltözz be.
2022. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!