Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be farsangi...

Minek öltözzek be farsangi házibulin? 16/F

Figyelt kérdés

sziasztok! holnap megyek házibuliba ahol be kell öltözni farsang miatt. nincs ötletem, hogy mi legyek. valami kicsit vicces, egyszerű, de nem hülyén kinéző kéne, amiben tudok mozogni, táncolni is.

nem kell jelmez, jó olyan is amihez csak az itthoni ruháimból fel tudok öltözni. köszi!



2022. febr. 19. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Fesd ki magad, az bőven elég :D
2022. febr. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegedi mankós fosórémnek
2022. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kockás ing, farmergatya, bőröv, bőrcipő és te leszel az amcsi gazda. Egyszerű és fiús.


Felveszel egy fehér inget, öltönyt, fekete nadrágot, egy napszemüveget, belövöd a hajad és te leszel diplomata/kém. Szintén egyszerű és menő.


Magadra tekersz egy nagy fehér lepedőt és te leszel a görög/római isten.


Viccesből esetleg a csillagfejű csavarhúzót olvastam ezen az oldalon: a fejedre teszel egy papírból kivágott csillagot és magad után kötsz egy csavart.


Szerintem fiúknak ezek jó ötletek, bár az utolsó lányoknak is lehet akár.

2022. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Esetleg, ha nagyon hagyományos és egyszerű akarsz lenni, akkor farsangi ruha: maszk, esetleg valami vicces karneváli cucc.

2022. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zombi vagy boszi.
2022. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!