Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Volt már olyan jelmezetek...

Volt már olyan jelmezetek amihez nem volt lábbeli?

Figyelt kérdés
Volt már olyan jelmezetek amihez nem volt lábbeli és így mezítláb/harisnyában/zokniban kellett lennetek? Mik a tapasztalatok?
2011. dec. 29. 00:39
 1/7 anonim válasza:

nekem nem volt még de tapasztalat nélkül is megmondom h megfázás lesz a vége vagy belelépsz vmi vacakba ami ruhadtul tud fájni :D nameg ha sokan vagytok pl vmi jelmezbál és táncoltok tuti h mindenki a te lábadat fogja majd taposno mégha véletlenül is..

persze ez a környezettöl függ ahol a jelmezt viseled meg az idöjárástol ;)

2011. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen! Igaz volt rajtam vagy 2 zokni, de akkor is fájt,amikor a lábamra léptek. Megtanultam, hogz legalább máskor hasonló cipőt veszek fel =)
2011. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

volt, egyszer atomtengeralattjárónak öltöztem, és annak, mint tudjuk nincs lába, így furcsa lett volna a lábbeli.


Megpróbáltam kibekkelni hajócsavarokkal a felfázás veszélyét, de ennek ellenére kisütött a Napocska, és mindenki kettőt mutatott.


Én sem értettem.

2011. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Giovana válasza:
igen, mikor Évát játszottam a Paradicsomban. De nyár kivételével nem tanácsos meztelen lábakkal rohangálni...
2012. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez milyen buliban volt:)?
2012. jan. 2. 17:23
 6/7 Narez válasza:
Nem, általános jelmez mindig visz magával egy lábbelit, ha csak papucs akkor is
2012. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mezitláb jó válasza:
Én egyszer rabnak öltöztem és egész nap MEZITLÁB voltam + hazafelé zuhogott az eső.
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!