Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom a...

Mit jelenthet ez az alom a halott testveremrol?

Figyelt kérdés
Gyakran almodom vele, es minden egyes alkalommal teljesen termeszetes,hogy eletben van, hogy el.Nembirok rajonni h miert ugy jelenik meg mint elo szemely, marmint hogy almomban teljesen normalisan viszonyulok ahhoz hogy eletben van, holott "meglepettnek" kene lenne, hiszen mar elhunyt.Remelem erthetoen ki tudtam magamat fejteni.
2012. jan. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudatalatt még nem fogadtad el a halálát, és hiányzik, emiatt álmodsz vele, így pótolja a tudatod a hiányát.


Lesz amjd egy oylan időszak is amikor mindíg mindenről az ő szavai jutnak majd eszedbe, hogy ő erre mit mondana vagy arra mit mondana például.


Ez a gyász természetes velejárója.


A teljes folyamat kb 4-5 évig tart, de a 3. év után már nem fogsz álmodni vele többé.

2012. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Szegény próbálja elmagyarázni neked, hogy ő nem halt meg csak másképp él. Az én halottaim eljönnek, érzem a jelenlétüket, először még beszéltek is, nagy megdöbbenésemre, amúgy csak annyit, hogy szeretnek és hogy végre észrevettem őket. Hetekig próbáltam feldolgozni, hogy létezik ilyen. Amúgy meg csak azt akarták, hogy tudjam élnek. Szoktam nekik beszélni magamban, ha segítség kell vagy ha csak eszembe jut egy régi történet.
2012. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
legutoljara olyat almodtam, hogy vele beszelgettem hetkoznapi dolgokrol pl hogy hova mentem tovabb fosulira meg h mien sokat kell tanulni stb. de mikor felkeltem akkor eszeltem ra h vele beszeltem, es egyaltalan nem furcsallottam h el.
2012. jan. 15. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg tudatos álmodni és kérdezd meg tőle, hogy miért van itt. Ez egy eléggé hatásos módszer.
2012. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg léteznek az asztrálsíkon, teljesen olyan világ mint a mienk, csak más törvényekkel. Lehetséges hogy a tesód se tudja, hogy pontosan hol van, pedig tutira ott van. Ez akkor van hacsak nem rég hunyt el, például 1-2hónapja.

A világ sajátosságai és a valósághű megjelenése miatt, meg amiatt is hogy a tudatosságunk tompa álom alatt, nagyon nehezen esik le valakiről hogy tényleg meghalt, és nem is szükséges tudni, egyből kérdezősködnél amit ő nem fogadna szívesen. A gyásznak az egészhez nincs köze.

A lényeg az hogy él, csak ott, de nem fog ottmaradni örökre, csak pár évig vagy max. évtizedig, utána a mentális síkra távozik, magas tudatossággal elérhető az a sík is.

2012. jan. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Fel tudjátok fogni, hogy mennyire felelőtlen ilyenekről magyarázni? Komolyan nincs bennetek semmi értelem?
2012. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljes egyetértésem az előttemszólóval.

Azért is jó az embernek templomba járni hogy az élet dolgairól ne legyen teljesen tájékozatlan. Akkor áll elő az a helyzet,mint itt is,hogy vak vezet világtalant. Ne csodálkozz azon,hogy elhunyt testvéred élőként jelentkezik. Inkább örülj,hogy gyakorlatban kapod általa ami tanítva van: Aki meghal is él.

2012. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!