Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Minek öltözzek be farsangkor?

Minek öltözzek be farsangkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nyolcadikos vagyok, idén a mi osztályunk szervezi a sulis farsangot. Az osztályfőnökünk kitalálta, hogy sütit árusítani/konferálni etc. is jelmezben kell nekünk... :S Fogalmam nincs, mi legyek. Nem akarom nagyon túlbonyolítani, meg bugrisnak se nagyon akarok kinézni, tekintve, hogy egész délután jelmezben kell lennem. :D Szóval légyszi segítsetek valami koromhoz illő, egyszerű dolgot kitalálni!


13/L


2012. jan. 22. 16:51
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
78%
Lady Gagának :D
2012. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
57%
freddyDnek
2012. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Lady GaGa-nak hogyan? :D (Lehetőleg vmi olyasmit találjatok ki, amit ha Anya meglát, nem kap szívbajt... xd Mert tanár, és ő is ott lesz.. :$$
2012. jan. 22. 16:59
 4/22 anonim válasza:
Kilyukasztott harisnyával, toppal meg lakkcsizmával XD ja és jó sok szemfestékkel :DD
2012. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Paróka, színes cuccok, karkötők, nyakláncok, meg amit csak akarsz. Vagy a legegyszerűbb: legyél szőlő--> zöld felső, zöld nadrág, és sok zöld lufi amit magadra aggaszthatsz :D jah és zöld hajspré :D
2012. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
2012. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Én is nyolcadikos vagyok.Sajnos nekünk már nm tartanak bulit, szóval nem is öltözünk be, de ha be kéne, akkor pl. cica lennék ( fekete póló, cicagatya és fekete tornacipő, a gatyára rávarrunk egy hosszú farkat és hozzá lehet venni kb. 400 forintért macska fület.) vagy nyuszi ( olyasmi, mint a playboy nyuszik, csak sokkal visszafogottabban, úgy, hogy 400 ft-ért vettem egy rózsaszín nyuszi fület azt feltenném, hozzá rózsaszín póló és egy fehér rövid gatya alatta harisnyával és tornacipővel.).Most hirtelen más nem jut eszembe, szerintem ezek olcsón és könnyen megoldhatóak, remélem segítettem.:)
2012. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Ja és 19:32-s vagyok a cicához az arcomra szemcerkával rajzolnék bajuszt az orromra pedig fekete foltot..:D:D
2012. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na, ez a cicás ötlet tetszik. :D Majd meglátom. :D Kösziii! ^^
2012. jan. 22. 20:19
 10/22 anonim válasza:

A cicás ötlet tényleg nagyon szuper.

De lehetsz vmilyen tündér is, göndör hajjal, csíkos harisnyával, tornacipővel, vmi zöld vagy rózsaszín pólóval. A tescoban lehet kapni angyalszárnya 1290 Ft-ért. De öltözhetsz manónak is, akkor vmi kis barna manós sapkát kell ugyanehhez a cucchoz beszerezni.

De lehetsz párduc is, vmilyen párducos harisnyábal és felsőben, 2 füllel (mint a cicafül). Plusz tornacipő. :-)

2012. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!