Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Milyen jelmezt ajánlanátok 15...

Milyen jelmezt ajánlanátok 15 éves lányoknak?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk barátnőmmel, és 2 hét mulva (febr. 11) lesz egy farsangi buli. (nem sulis, rendes discoban) és valami ötletes, otthon is elkészíthető, kényelmes jelmezötlet kellene számunkra. :) nem olyan kislányos, nem is olyan nagyon szexi...:) de azért a fiúknál kicsit felkeltse a figyelmet. :D köszi elöre is :)
2012. jan. 28. 09:49
 1/10 anonim válasza:
Macska;D
2012. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A macska jelmez jó ötlet, valamikor olvastam itt hogy írtak erre egy egyszerű elkészítési ötletet. Kell hozzá fekete tornadressz lehetőleg hosszú ujjú, fekete harisnya, a farkát azt rongyokból kell megvarrni aztán a füleket hajpántból és kartonpapírból egyszerűen meg lehet oldani a bajszot meg egy egyszerű szemcerkával kilehet húzni. Cipőnek vagy fekete egyszerű normál cipőt javaslok vagy fekete magassarkút, attól függ mennyire akartok majd bevágódni. Én is ennek fogok beöltözni egy házi farsangi buliban :) szerintem nagyon tuti lesz :) 17/L
2012. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Öltözzetek hippinek :) azzal sztem be lehet vágódni :)
2012. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nyuszi lány ^^ rózsaszín fülecskékkel, fehér farkincával, mini szoknyába, ;)
2012. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
boszorkány, házi sárkány
2012. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ördög,angyal
2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
ne azokat, amiket elottem irtak, es ne legyetek vampirok, mert ez mind tucat. oltozzetek be friss husnak, kameleonnak, pacalnak, szennyeskosarnak, fizika dolgozatnak, a templom egerenek, sorosuvegnek, vagy akarmi masnak ami egyedi ;)
2012. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt hogy egyedi jelmezetek, lehet én ezt támogatom. Javaslok egy állatjelmezt annak egy kicsit sexisebb elfogadhatóbb fajtáját.
2012. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én 6éves kisfiam Piroska lesz,mert az nagy poén lesz,hogy fiú létére nem vmi tömegcikk lesz,hanem klasszikus mesehős.Talán a mostani ovisok már el is felejtették az örök klasszikusokat.Nála még szóba jött a Magdi néni a barátok köztből.Na azt azért megnézném,amikor otthonkában,felmosóval belibegtek a diszkóba.:) Én a helyetekben Stan és Pan-nak öltöznék be.
2012. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik öltözzön be Jessica Alba-nak a másik Julia Robertsnek a szórakozóhelyes filmből...
2012. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!