Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Pomponlány vagy Playboy-nyuszi?

Anc kérdése:

Pomponlány vagy Playboy-nyuszi?

Figyelt kérdés
Ma este farsangolós koncert lesz, és én is fellépek. A kérdésem az, hogy mi legyek a fent megadott 2 lehetőség közül? :D Szexinek kell lennem, mert a zenekar megköveteli. A pomponlány szerkóhoz van egy flitteres piros topom, ami kb. köldökig ér és egy fekete minisortom, + két piros pompon. A topra fekete anyagból kivágott betűkkel rávarrnám a zenekar nevét. A playboy-nyuszi cucchoz van nyuszifülem, csokornyakkendőm, fűzőm, harisnyatartóm, combfixem, és egy pár csipkekesztyűm. Szerintetek?
2012. febr. 24. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs már farsangi időszak, az már elmúlt, most nagyböjt van. Ilyenkor már nem farsangolunk.
2012. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pompomlány
2012. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Hát de mit csináljak, ha egyszer farsang címen van meghirdetve az esemény? Mindenki beöltözik.. a kérdés az hogy pomponlány vagy nyuszi?
2012. febr. 24. 12:48
 4/17 anonim ***** válasza:

mennyi idös vagy?meg jó az alakod?

sztem pompon,mert a playboy már lejárt,agyon nyúzott.

2012. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Vékony, de mégis formás alkat (csak mellben nem vagyok erős), de ha hülyén néznék ki ezekben, akkor eszembe sem jutna felvenni. A pomponlány cuccal az a baj, hogy szerintem nem hasonlít egy standard cheerleader egyenruhához, és a pomponok nélkül nem is felismerhető. Azokat meg ugye le kell tennem, ha énekelek, stb. De ha szerintetek az a jobb, akkor én hallgatok rátok :)

2012. febr. 24. 13:03
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát vegyél tornacipőt meg a sortra miniszoknyát. Akkor már csak felismerhető. Meg csinálj néha spárgát :)

Megtekinthető?

2012. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Háát lehet lesz róla videó vagy majd feltöltök vmi fotót :)
2012. febr. 24. 13:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem megfelelő ruha egy pompomlánynak. Meg inkább fehéret szokott az alap lenni, estleg a piros, de nem a piros-fekete.

Szóval inkább a nyuszi, de az olyan ribis, pláne harisnyatartóval elég túlzásnak érzem.

2012. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az első cucc inkább mazsorett lánynak felelne meg, csak akkor kéne hozzá fehér csizma, meg egy bot.
2012. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nyuszi inkább. :)
2012. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!