Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Van ilyenre ötletetek?

Van ilyenre ötletetek?

Figyelt kérdés

Van egy nagy vetélkedő,és ott a csapatoknak be kell öltözni!A játék témája:az Olimpia

mi Németországot kaptuk meg.

esetleg valakinek valami ötlete van,hogy milyen jelmezbe,vagy hogyan tudnánk úgy felöltözni,hogy ezt az országot képviseljük???

segítségeteket előre is köszönöm!! :)


2012. máj. 23. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ruhára még esetleg lenne, de nem jelmez, csak egy egyszerű német-színű öltözet. Mivel a német zászló fekete-piros-sárga, ezért én így hirtelen arra gondoltam, vegyetek fel mondjuk fekete pólót (rövidujjú), piros nadrágot (rövidet vagy halásznadrágot, mert különben nem fog látszani a zokni) és sárga zoknit. Cipő természetesen (és ha lehetséges) akkor a fenti három szín valamelyike legyen. Kiegészítésként esetleg (osztályszinten csináljátok, ugye?) lehetőség szerint hármas csoportokban egy-egy fekete, piros és sárga kendőt, amit fejre, nyakba, esetleg derékra tudtok kötni.


Esetleg még a német válogatott mezre gondoltam, de az eredetiben egyrészt drága, ha pedig magatoknak csinálnátok házilag hasonlót, az időigényes lenne.


A fekete pólókra esetleg festhettek fehér keretben egy német zászlót, ha esetleg valakinek nem jönne át a dolog a ruhából.

2012. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
34%
A fiúk öltözzenek Hitlernek, a lányok meg NDK-s úszónőnek :)
2012. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2012. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
a fiuk mindenképp NDK-s úszó nőknek
2012. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hitlernek nem ildomos öltözni
2012. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami eszembe jut a németekről, és elmegy jelmeznek is:


Épphogy térd felett érő rövid naci, nadrágtartóval, ing kitömve sörhasnak, térdzokni, túrabakancs, literes korsó a kézben, kalap.


Lányoknak kb. olyasmi cucc mint a mi népviseleteink, csak kevesebb mintával, nagyra tömött mellek, két copf befonva. Vagy fejre font haj...


Valami ilyesmi:

[link]


Persze kicsit poénosra véve a figurát :)

2012. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket!! :)
2012. máj. 29. 19:12
 8/10 anonim válasza:

A sört ne hagyjátok ki! És a fehér virslit sem!

Lehetne zeneszerzőnek is öltözni, elég sokan származnak onnan.

Ja és egy-két török bevándorló is kötelező:-DD

2012. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2. válszolónak üzenem hogy nem túl vicces Hitlernek beöltözni ráadásulezzel rossz pontot is kaphatank mert ez az ember egy nem kívánatos személy volt Németország történelmében szerintem nézd át a történelem könyveket,mert ez nem vicces a németek ezen nagyon betudnának sértődni(saját tapasztalat).Rövidre zárva:NEHOGY HITLERNEK ÖLTÖZZETEK.ROSSZ PONTOT IS KAPHATTOK TALÁN.SŐT NEM TALÁN HANEM BIZTOS!!!
2012. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Esetleg 1 sasnak, hisz az jelképezné a legjobban N.O.-t. Egy nagy szép fekete sas. Valami hasonló: [link]
2012. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!