Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Milyen jelmezt javasoltok?

Milyen jelmezt javasoltok?

Figyelt kérdés
a táborban lesz egy farsangi est! Valami egyszerű jelmezt keresek,amit otthon eltudnék készíteni! Fontos hogy ne legyen drága! Ötleteket várok :)

2012. júl. 6. 21:09
1 2
 1/15 Virágh Attila válasza:
100%

Nagyon egyszerű és nem is drága például egy szellemjelmez, ahhoz egy fehér színű lepedő kell, amit kivágsz a szemednél, meg azzal díszíted ami csak van.

Ha nem tartod fogyinak, akkor meg lehet próbálni egy Harry Potter jelmezt is, ahhoz csak egy fekete hosszú zakó kell, egy fapálca (mondjuk rücskös), meg egy kiütött szemüveg.

Lehetsz akár múmia is, ha van otthon sok géz, de az is egész frappáns, ha csak vékony rongyot levágsz és feltekered magadra (persze ne legyen túl szűk).

2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy cica lány jelmez. Nem drága dolog kell hozzá egy fekete tornadressz ami gondolom csak akad otthon vagy turkálóba pár százért kapsz már. Fenekére teszel egy farokrészt fekete pamut anyagból csinálsz egy cső részt amit a végén be varrsz kitömöd vattával vagy szivaccsal, ami van otthon végét meg be varrod és hozzá varrod a fenekedhez, majd a füleit úgy csinálod hogy fogsz egy hajpántot kartonpapírból kivágod a füleket ráragasztod és ennyi. Bajszodat szemceruzával megcsinálod, esetleg még egy nagyon szolid smink. Akkor a dressz alá fekete harisnya, de ha meleg van akkor inkább ne vegyél alá harisnyát, meg egy fekete cipő vagy egy magassarkú kell és megvan a jelmez. Nem drága szinte 1-2 ezerből megvan összesen és melegbe még nem is rohadsz bele.

Ha fiú vagy akkor lehetnél maffia főnök vagy bérgyilkos. ehhez csak egy zakó vagy fekete bőrdzseki kell egy jó kis farmer elegáns cipő és pisztoly persze játék vagy egy szivar és megvan :) Esetleg még napszemüveg :)

2012. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Öltözz Joe Jonasnak. Vagy ha többen vagytok, akkor legyetek ti a Jonas Brothers. Ha lányok vagytok is megoldható, mivel ők se valami férfiasak. Szemceruzával rajzoltok magatoknak partyszemöldököt és zsír.

[link]

2012. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy öltözz fiúnak,ha fiú vagy öltözz lánynak. Kreatív,olcsó. Lány vagy:én úgy csináltam bajszot,hogy levágtam a hajam végéből és ráraktam egy 2végű ragasztószalagra. bézbólSapka,fiús ruha

Fiú:női egybe ruha,smink,magassarkú,ékszerek.

2012. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Saját kezűleg én is készítettem tavaly egy spongyabob jelmezt:) pofon egyszerű:) szerzel egy nagyobb dobozt, az egyik vége zárt, a másik nyitott legyen. magadra húzod, és beméred, h hol a kezed, utána azt a részt kivágod, hogy ki tudd tenni majd a kezed. berajzolod a nadrágja helyét, értelemszerűen ahol kell sárgára, illetve barnára feded papírral, vagy befested. Ez után már csak a nyakkendőjét, apróbb részleteket rajzolsz rá, meg az arcát, és kész is :) én megnyertem vele a farsangi jelmezversenyt :) :)
2012. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó jelmez a programozó. SZTK szemüvegkeret, kockás flaneling és félkiló disznózsír a hajra + piros pöttyök pattanásként az orcára. Ajánlom. Öltözhetsz bojlernek is, az megvan pár kartonlapból.
2012. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 papdanne válasza:
100%

ez nem jelmez, de ötletes és vicces: nem kell beöltöznöd semminek, csak egy kötelet kötsz egy dugóra, és amikor kérdezik, hogy mi vagy , csak mond azt , hogy dugóhúzó! :-)

én is megcsináltam, és mindenki szakadt rajta!! :)

2012. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
egyet értek az előző válaszolóval:D csak én csavarhúzós verzióban ajánlanám :D vagy öltözz partiarcnak!: partyszemcsi, baseball sapi, mellény, adidas ruhák (ha nincs adidas ruha, akkor egy szimpla kapucnis pulcsi és arra ráragasztasz, vagy rátűzöl egy papírból kivágott adidas logót:D)
2012. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Kend be az arcod pirosra, a szádba vegyél tejet. Fújd fel a szád és ha valaki megkérdezi, hát te meg mi vagy, jól az arcába köpöd és az mondod, hogy PATTANÁS XD!
2012. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

csavarhúzó.... a tolltartó egyszerűbb...

tégy a tenyeredre egy tollat...(akár madártollat)és tartsd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vigyázz le ne fújja valaki...XD

2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!