Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Katniss Everdeen jelmez?

Katniss Everdeen jelmez?

Figyelt kérdés

farsang kor katniss everdennek akarok öltözni olcson

segitsetek

help



2012. aug. 19. 12:58
 1/4 anonim válasza:

A filmet nem láttam, de a könyvből és a képekből kiindulva:

font be a hajad ez pl. a filmes fonás : http://www.youtube.com/watch?v=CpVnRZJCGhI

szerintem ha jól tudsz festeni egy fekete hosszú ujjú pólóra lángnyelveket festhetnél (van rá speciális festék) vagy csak sima fekete kabát(dzseki) fekete nadrág és csizma vagy vmi hasonló cipő, a fecsegőposzáta (így hívják nem?) kitűzőt akár vékony parafa lapból is kivághatod és beszínezheted aranyszínűre vagy kartonból is csak én azt tuti szétszakítanám :D íjat szerintem házilag is elő lehet állítani ha rákeresel biztos találsz vmi tutorialt :D a nyílvesszőt meg sima gallyakből vagy valami vastagabb hurkapálcikából is megcsinálhatod, tollakat meg dekorboltban biztos találsz, de ha kicsivel többet szánsz rá szerintem egy játékboltban már viszonylag olcsón vehetsz íjászati felszerelést :D

2012. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz csak ugy gondoltam h hol lehet megveni a hasonlo dolgokat polo gatya kabát
2012. aug. 20. 14:05
 3/4 anonim válasza:

[link]

+

[link]

+ befont haj

olcsóbban nem lehet venni eredeti jelmezt. ha ez nem elég olcsó, akkor szerezz hasonló ruhákat mint ami neki van.

2012. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]


itt vannak árak, és Magyarországi boltok :)

2012. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!